אימון תודעתי להגשמהרונית סטלקול אברם, היא מאמנת תודעה לריפוי והגשמה ומלווה רוחנית . בנוסף היא גם מרפאה באמצעות שחזור גלגולים, מרצה וסופרת.

היא הוכשרה לתחום זה לאחר 20 שנות לימוד של תכנים רוחניים-יישומיים.

לימודיה כללו לימודים במכללה ללימודים רוחניים של ד"ר ירון זפרן, במכללת רידמן ובמכללת יוזמות בפיקוח אוניברסיטת בר אילן.

תהליך הטיפול של רונית הוא תהליך אישי, עמוק ומרגש, של אימון קוגניטיבי המשולב בתכנים משני חיים מעולם הרוח. במסגרתו היא מלמדת ידע רוחני רחב ומקנה שימוש מושכל בכלים משני מציאות ומכווני מטרה.

 

הבעיות שבהן מסייעת רונית ומלווה להצלחות יוצאות דופן, הינם: התמודדות עם אובדן, התמודדות עם חרדות, חוסר ביטחון ואהבה עצמיים. בעיות מהותיות  בתחום  העסקי , קריירה, זוגיות, יחסי משפחה וחברה.

 

 

קהל היעד הם גילאי 20 ומעלה, מכל המגזרים  אשר מתמודדים עם בעיות שונות אלו. התהליך אינו מיועד למי שנוטל כדורים פסיכיאטריים.

העבודה עם המתאמן היא היקפית ועמוקה. האימונים מושתתים על  תהליך של שאלות ותשובות, על לימוד המלווה בהקשרים למציאות החיים. בשילוב עבודה משמעותית  עם התת מודע  ובהשלמת כתבי יד מתוקשרים ועוצמתיים במיוחד, המסכמים כל מפגש מסדרת המפגשים ושמעניקים משענת משמעותית נוספת ל וחשובה למתאמן.

 

תוצאות האימונים יוצרים קפיצות מדרגה משמעותיים מאוד בנושאים מהותיים מאוד כמו מצבי רוח. מוטיבציה. פעלתנות חיובית. זוגיות. אהבה. אופטימיות. בריאות פיזית.

 

רונית מאמנת ומלווה בכל מדיה אפשרית וללא גבול גיאוגרפי, החל במפגשים פרונטאליים, דרך פגישות מקוונות ועד שיחות וואטסאפ או שיחות טלפון בארץ ומעבר לים. כך או כך, השינויים המופלאים מתכתבים באופן מרגש עם המציאות שחווה המתאמן.

מטופלים רבים מאוד שעברו אצל רונית סטלקול את התהליך הביעו שביעות רצון גדולה ומלאה מכל שלביו, וממנו בכלל.

לדבריהם התהליך הביא איתו בעבורם שינויים משמעותיים וחיוביים מאוד בחייהם בכל התחומים.

 ליצירת קשר:

מייל:ronit110670@gmail.com

טלפון:050-6810762

https://get-marketing.co.il/ronit-wind/

 


 

logo בניית אתרים