כדורים פורחים בגלבוע

עמי ורדי

לא רק אירוסים מיוחדים פורחים בגלבוע ,  מסתבר שגם כדורים פורחים שם ולא סתם כדורים אלא כדורים פורחים מכל העולם.

הפסטיבל  הבינלאומי לכדורים פורחים בגלבוע שהתקיים בתאריכים 18-19 לאוגוסט  היה  יומיים של כייף הנאה ושמחה  לכל מי שהגיע לשם.

היום הראשון !

קהל רב הגיע לגן הלאומי מעיין חרוד כדי להשתתף בחגיגת הכדורים הפורחים ,עומס ולחץ בכניסה לא התריע את  הקהל והסדר נשמר בסבלנות רבה משני הצדדים . כרוז עם קול רגוע ומרגיע קיבל את פני הבאים והיפנה את האורחים למקומות הנכונים.

המתקנים המתנפחים והרטובים נפתחו לטובת הילדים וכל מי שרצה לגלוש . מאוחר יותר הצטרף לחגיגה גם תותח קצף שעבד במרץ כל רבע שעה .

כל הפעילות הנחמדה הזו מתאימה לילדים עד גיל 10-12 .

ב21.00 הייתה אמורה להתחיל הופעה של רקדנים להטוטנים ומשחקי אש .  משום מה השערים נפתחו אחרי השעה היעודה ונוצר לחץ רב על שער הכניסה ,אולם גם כאן הכול התבצע בנחת מצד הקהל העצום ובסופו של דבר כולם נכנסו ונהנו ממופע איכותי ביותר עם  שפע פעלולים.

היום השני !

השקמה נעימה ב5.00 התארגנות ויציאה לשטח ההמראה של הכדורים .

כבר מוקדם בבוקר היה ניתן לראות את הכדורים מתנפחים לאיטם . עם סיום ניפוח הבלונים הם התחילו להמריא לאט לאט בזה אחר זה .היו שם כדורים מישראל ,טורקיה ,ספרד, אוקרינה ,הולנד ועוד .

כדורים ייחודיים מצויירים ובעלי צורות שונות כמו קיפוד או גביע גלידה ועוד .

לאחר המראת הכדורים הגיע תורם של הטרקטרונים המעופפים להמריא ולבצע תרגלי אקרובטיקה מרהיבים מעל הקהל ,טיסה בגובה נמוך, מעבר בין עמודים ממולאים באוויר וטיסה במבנים, בתיאום מופלא בין הטייסים .

אכן לב ליבו של הפסטיבל לא איכזב , כדורים פורחים בשמי הגלבוע  מראות מרהיבים ויפפיים ביותר. יומיים של הנאה צרופה ומלאה.

logo בניית אתרים