פאנל פתוח של פתרונות קוד פתוח

'רד האט' ערכה את הכנס השנתי שלה בחוויה וירטואלית

 

מאת כתב 'בכיוון הרוח' 

חברת 'רד האט'  (Red Hat)היא הספקית הגדולה בעולם של פתרונות קוד פתוח. החודש היא ערכה את הכנס השנתי שלה, ה-Red Hat Forum, הזוכה מדי שנה להצלחה רבה בקרב אנשי המקצוע. לנוכח הנסיבות נערך השנה הכנס במתכונת מיוחדת של חוויה וירטואלית. בכירי החברה נטלו בכנס חלק, והוא שודר בחי ובמקביל ברחבי אירופה, המזרח תיכון ואפריקה (EMEA) ליותר מ-20,000 משתתפים, בהם יותר מ-1,100 מישראל. חלקו השני של הכנס היה ישראלי באופיו, וכלל הרצאות, הדגמות, וסיפורי-לקוחות שהועברו על ידי צוותי המכירות והפיתוח של 'רד האט' ישראל, בשיתוף לקוחות מובילים בתעשייה.

 

מליאת הפורום שודרה במקביל בעשרות מדינות ברחבי EMEA. הדוברים בה היו בכירי 'רד האט' באזור: וורנר קנובליך - סגן נשיא בכיר ומנהל כללי, ומרטין הארינג - סגן נשיא לשיוק. וורנר קנובליך אמר כי הסיסמה שלאורה פועלת 'רד האט' היא "הקוד פתוח משחרר את הפוטנציאל של העולם", כשמאחורי הסיסמה עומדת לא רק העובדה שב'רד האט' מפתחים ועובדים עם קוד פתוח, אלא גם החברה כולה מאורגנת בתרבות פתוחה שמניעה רעיונות חדשניים.

 

שום דבר לא נשאר קנייני
"רד האט היא חברת תוכנה ארגונית עם מודל פיתוח של קוד פתוח שניתן לצריכה על ידי הלקוחות, כאשר מודל המנויים בו אנו פועלים מבטיח ללקוחות אמינות ותמיכה בסביבה זאת," אמר קנובליך, "כל דבר אצלנו בנוי עם קהילות קוד פתוח, וכל דבר שאנו עושים מוחזר לקהילות. שום דבר לא נשאר קנייני. הכל מבוסס על מאה אחוז קוד פתוח".


בהמשך עבר הכנס למתכונת של מסלולים מקצועיים, שהציגו תכנים בשפות המקור של הארצות השונות. המסלול הישראלי נפתח בדיון פאנל בנושא עסקים ופיתוח לקידום חדשנות, בהשתתפות לימור אפיק - מנכ"לית 'רד האט' ישראל ומנהלת אזורית ישראל יוון וקפריסין (IGC); מיקי קנת - מנהלת מרכז הפיתוח בישראל ודירקטורית הנדסת תוכנה ב'רד האט'; שי רביבו - סמנכ"ל הנדסת איכות בחברה; מני צרפתי - מנהל ארכיטקטי פתרונות IGC; ומשה אלדר - מנהל שותפים ב'רד האט' ישראל.


לימור אפיק אמרה בין דבריה בפנל, כי "אחד המאפיינים המרכזיים של רד האט כארגון, הוא תרבות פתוחה בה קולו של כל עובד נשמע בלי קשר למעמדו ולתפקידו. זהו ארגון בו אנשי מו"פ באים למפגשים עם לקוחות. הם רוצים להיות בשטח ולהקשיב ללקוחות ולרצונותיהם".

 

logo בניית אתרים