פתרונות IoT* של RAD 

לאבטחת מתחמי מגורים ומסחר

ה- Industrial IoT gateway של רד מספק פלטפורמה מאוחדת בעבור שירותי תקשורת מאובטחת

 

מאת כתב 'בכיוון הרוח / מדור מדע וטכנולוגיה

צילום, דייויד גארב


 

ספקית שרותי התקשורת הדרום-אפריקנית MetroFibre בחרה בפלטפורמות ה-IoT התעשייתיות (IIoT-Industrial IoT) של חברת ' רד', כ- Metro-I- פתרון האבטחה החכם של החברה. ה-SecFlow וה-PowerFlow של 'רד', שהנם -IIoT gateways  ומתגים מוקשחים, ישולבו במערכת אבטחה מהדור הבא, המיועדת להגן על מתחמי מגורים פרטיים, קומפלקסים מסחריים, וקהילות ביישובים מגודרים. חברת 'רד' היא חלוצת התעשייה בתחום ה-IoT התעשייתי ופתרונות מיחשוב קצה Computing) (Edge. מערכת ה-Metro-I הייחודית, הפרושׂה על עמודים באזורים המאובטחים ומצויידת ב-SecFlow ו-/או ב-PowerFlow של 'רד', מאפשרת קישוריות מאובטחת ותגובה מהירה לכל בעיית אבטחה - ממרכז אחד.

 

המוצרים של 'רד' מחברים פתרונות קישוריות ואבטחה, כגון פלטפורמות ניהול אינטרקום ומבקרים, בקרת גישה, התקני טלוויזיה במעגל סגור וניהול ובקרה על התקניIoT  אחרים המחוברים לרשת באמצעות טכנולוגיות LP-WAN, כמו גם מערכות לזיהוי לוחיות רישוי וכפתורי מצוקה. הפתרונות של רד מאפשרים העברה מאובטחת של הנתונים המגיעים מהמכשירים המחוברים לרשת היישר לחדר הבקרה, בכדי לאפשר תגובה בזמן אמת, פיקוח וניתוח. Metro-I עושה שימוש ברשת הסיבים הנרחבת של MetroFibre. רשת זאת משתרעת על פני אלפי קילומטרים ומשרתת מתחמי תעשייה, מגורים וקהילות סגורות ברחבי דרום-אפריקה.

 

שימוש חכם בטכנולוגיה רבת עוצמה

אילן טבת, סמנכ"ל שיווק ופיתוח עסקי ברד, מסר כי החברה נרגשת למלא תפקיד כה חשוב ביוזמה מלאת חזון. "פלטפורמות SecFlow ו-PowerFlow שלנו כוללות את כל היכולות הנחוצות בכדי לספק תקשורת ואבטחה משופרות ללקוחות MetroFibre." מוסיף חיים דרזון, מנהל פיתוח מוצרים ראשי בחברת MetroFibre, "אנחנו מאמינים כי החדשנות שבפתרונות של רד מספקת התאמה מושלמת לשירות ה-Metro-I שלנו. הם מאפשרים לנו לעשות שימוש חכם בטכנולוגיה רבת עוצמה בכדי ליצור סביבה בה האבטחה והבטיחות מנוהלים באופן שיתופי ואנליטי."

 

'רד' היא חברת טלקום גלובלית ומובילת שוק בתחום ה-Service Assured Networking לתשתיות קריטיות. פתרונות החברה עונים על צרכי התקשורת המאובטחת של חברות תשתיות, תחבורה וממשל. פתרונות ה-SAN של החברה משולבים בפרוייקטים רחבי היקף בתחומי רשתות IoT תעשיתיות, רשתות WAN תפעוליות, מיחשוב fog/edge, מעבר מרשתות TDM לרשתות מיתוג מנות, הגנה מרחוק על רשתות,  ופרוייקטי הטמעה של ערים חכמות. מעל ל-16 מיליון ממוצרי 'רד' מותקנים ברחבי העולם והחברה עובדת בצמוד לספקי שירות ומפעילים מהשורה הראשונה. 'רד', שנוסדה בשנת 1981, היא חברה ב'קבוצת רד'. היא מובילה עולמית בתחומי פתרונות טלקום, עם הכנסה שנתית של מעל 1.5 מיליארד דולר.

 

* האינטרנט של הדברים  Internet of Things

 

 

 

logo בניית אתרים