רודוס-האי היפה

חנן שגיאהאי היווני רודוס, אינו מקום גדול אומנם. אבל הוא מקום יפפה, מעניין, שוקק מראות וצבעים מעניינים. אוכל מעולה ונופים מקסימים. יוונים נדיבי לב.

רודוס מוקפת סביבה בכחול הפסטורלי של הים התיכון. העיר העתיקה היא עיר שתחילתה עוד מימי היוונים הקדמונים שבנו בה וברודוס האי, מבנים ומקדשים שונים. לעיר רודוס נמל קטן ומעגן יכטות וסירות נופש מהיפים בים התיכון.

חומת העיר היא מיצג עתיק ומושך עין, מימי הטורקים ועוד לפני כן, עם תותח הוביצר ישן הנראה מכל מקום. השוק צבעוני, לא גדול, אבל מעניין מאוד ושוקק חיים.

 מהמסעדות עולה ריח נפלא וערב של תבשילי בשר ושיפודי כבש, ודגי ים  המגרה את חוש הטעם והריח כאחת.

ברחבי רודוס יש גם כפרים ציוריים. אחד הבולט שבהם הוא הכפר

אמבונה  השוכן בלב ההרים. שם אפשר להנות שבהרים ממטעמיה  ומבישוליה הייחודיים של מאמא מנוליס ומצלעות הכבש הטובות, הערבות לחיך  ומהידועות ביוון.

העיר העתיקה לינדוס, היא מקום נפלא לביקור. גם בגלל נופיה המשקיפים לעבר הים התיכון, מרום גבעה. גם בגלל האווירה המיוחדת, מלאת החיים שבה. זו כוללת כמובן מסעדות ובתי קפה יוונים אותנטיים, וגם עתיקות חשובות, כמו האקרופוליס של לינדוס, הנחשב אחד מהאתרים המיתולוגיים החשובים והידועים של היוונים הקדומים.

רודוס היא אי יווני, יפפה, אותנטי, שטוף שמש ושמחה. שזור במראות וטעמים משכרים של בשר כבש, דגי ים, מאכלים מקומיים, מתוקים בעיקר, והכל מתמזג ליופי החיים ששם

שווה והרבה ביקור ונופש.

logo בניית אתרים