לתעד ביוגרפיה אישית

                                               
 LIFE CAPSULE  הוא פרויקט בלעדי בעולם שמייצר סוג של דיאלוג בין הדורות. את הפרויקט פיתח יוסי שוחמי-בן 73. מהנדס אלקטרוניקה שעבד 30 שנה בתדיראן קשר בתחום פיתוח ושיווק ציוד קשר צבאי. ב- 2006 הקים את  VISION RYS Ltd. ומאז היה  שותף ויזם בשלשה סטרטאפים שונים . לפרויקט האחרון  LIFE CAPSULE  הגיע  דרך ההתנדבות שלו בביטוח לאומי בטיפול בקשישים במהלך 8 השנים האחרונות.יוסי שוחמי:" התהליך כולל 8 שעות של ראיון מצולם עם המרואיין  ועיבוד החומרים בבינה מלאכותית, אנחנו מאפשרים לכל בן משפחה  לשאול את המרואיין כל שאלה על סיפור חייו ולקבל את התשובה מהמרואיין. לאור עבודה ונסיון עם קרוב ל100 מרואיינים ב-LIFE CAPSULE  , הפרויקט המרגש מאוד מחזק מאוד את הקרבה המשפחתית ויוצר סיפור חיים מרתק ומעניין לבני משפחתו על חייו ועשייתו דרך האינטרקציה הדינמית והמרתקת שישנה כתוצאה מהראיון ומהלך השאלות והתשובות שמלווים את זה.ישנה אפשרות להוספת תמונות  וקטעי מוסיקה . עם זמינות מלאה  במחשב בבית ובטלפון הנייד. הפרויקט הוא אישי ומשפחתי , ככזה קיימת אפשרות בלעדית של המזמין לשתפו אם ירצה בכך, גם ברשתות החברתיות.


יש לנו שני מוצרים. ב- PRIMIUM  תהליך הריאיון הוא חוויתי במיוחד  (ריאיון בביתו של המרואיין ע"י מראיינת מקצועית על כוס קפה.  תהליך מרגש במיוחד) . מתאים לכל גיל. לדגם האוטומטי נדרשת מיומנות מינימלית בשימוש במחשב, אם כי התהליך בנוי בצורה מאד ידידותית. שניהם מתאימים לגמלאים. 
כך, אפשר לתעד את קורות חייך באופן אטרקטיבי מאוד. משמעותי ובעל ערך חשוב.אתם מוזמנים לבקר באתרים שלנו:  timecapsule.ai     ו – timecapsule.ai/en  .
דואל:yosi@visonrys.com
טלפון:054-8002885 

logo בניית אתרים