הסרת כישוף – הילר קבלי

 

 

 

הילר רוחני שמואל זהר ינאי הוא בעל ניסיון של למעלה מ25 שנה בהסרת כישופים ,חסימות אנרגטיות קואצ'ינג ועוד. במהלך השנים הוא טיפל במסירות במאות רבות של גברים ונשים, צעירים ומבוגרים מישראל ומכל רחבי העולם.

תהליך הסרת הכישוף מתבצע בדיסקרטיות מלאה ומותאם באופן אישי לאדם בהתאם לנסיבותיו, צרכיו ועיקרי אמונתו.

הידע הרב בצפנים והקודים הקבליים שיש לשמואל זהר ינאי מאפשר לו לבצע את הטיפול הנדרש במלואו זאת בנוסף לתהליך הילינג  רוחני אנרגטי אשר  מתבצע בלילה וכרוך בהתבודדות והתייחדות עם עולם הרוח. פעולה זו דורשת ריכוז רב ולכן מתבצעת ללא נוכחות הלקוח ואין כל צורך להגיע למפגש פיזי עם מסיר כישופים.

 

 שמואל זהר ינאי נמצא בליווי צמוד עם הלקוח  עד להסרת כישוף מלאה לאורך כל התהליך .

כמי שבקיא ומנוסה בהסרת  כישופים וחסימות אנרגטיות , שמואל זהר ינאי יודע שהתמודדות עם מאגיה שחורה אינה ולא תוכל להיות תהליך חד פעמי. כדי להבטיח מענה מלא ,הוא  חוזר על התהליך כל שלושים יום ומסיר כישופים שהתחדשו והגנות אנרגטיות. התהליך מאפשר קשר עם הלקוח ובדיקות עד שמוודאים שהכישוף הוסר והחסימה האנרגטית בוטלה.

כך, ניתן יהיה לטפל היטב וביסודיות בכישוף , מאגיה שחורה , ואו כל חסימה אנרגטית שלילית, להסיר אותה ולהשתלב באופן בריא ומאוזן, פיזית ,רוחנית ואנרגטית . להשתחרר להשליך חסימות, להיות חופשי, רגוע, חיוני ונחוץ לעצמו ולחיים

למענה או לכל שאלה מוזמנים להיכנס לאתר : https://www.mgn18.com/he/


 

logo בניית אתרים