מאמר:
בני מוות ואלמוות כאחת
/ד"ר ברכה קליין תאיר

 

לכולנו יש שאלות, שאלות גדולות.  זה חלק מהיותנו בני אדם.

במיוחד בימים מוטרפים כשלנו, עולות שאלות מהותיות – קיומיות (אני מקווה).

 

חלק מהיותנו בני אדם זה להבין את המשמעות העמוקה של הקיום שלנו: אנחנו בני מוות השואפים לאלמוות בעודנו במהות כבר בני אלמוות...פרדוקס מעניין החי בתוכנו במתח יצירתי המשפיע על האבולוציה שלנו.  כוליות בתוך האינות, אינות בתוך הכוליות, בו זמנית!!!

 

כלומר, אנחנו מורכבים גם מעוצמה פיסית (מוות: המוות הוא הכרח, כי הגוף החומרי איננו מסוגל להתמודד עם עוצמות אנרגיה – אור קוסמיים), וגם מעוצמה רוחנית – תודעתית – מהותית (אלמוות). בעצם, היינו  קיימים לפני שנולדנו (מי היו אביך ואימך לפני שנולדת? שאלת קואן...). ההתכחשות לעוצמות האלה, היא התכחשות לעושר הקיים בנו, למה אנחנו באמת, לכל הקיים ביקום ובריק האינסופי.

 

למעשה, במהות שלנו אין אטום. איננו חומר. אנחנו אנרגיות טהורות של הריק המואר המתנהלות בעולם עם הגופים החומריים  שלנו בקיום שלצערי ברובו חומרי (חשוך).

אלא שיש בידנו "טכנולוגיה קוסמית מרתקת והיא: היכולת לשנות צורה (מערכות אוטופואטיות – self-creation), לעבור מנדן לנדן, מגוף לגוף על מנת שנוכל לעבור אל קוסמוסים אחרים בלתי נראים, או אל עבר קוסמוסים שהם אנטי-חומר שאין בהם מבנה אטומי.

מה שמרתק, לפחות את תודעתי, הוא איך דווקא במקום של אור,  במקום של אנטי-חומר, בא לידי קיום אדון החומר AMON אשר תכנן את הכל?

האנטי חומר הוא אל. הוא היה קיים לפני כל דבר אחר! זו היתה נקודת התחלה שבה היו תוכניות של הקוסמוס, הגלקסיות והיקום. האנטי-חומר/הרוח, על ידי דחיסת אנרגיות, מביא לידי קיום את החומר (הגולמי), החומר מביא לידי קיום את האטומים ואת כל מה שקיים. האטומים שבתוך התאים מביאים לידי קיום כל דבר, כולל את בן האנוש.

לחומר יש מטרה שהיא אבולוציונית. כדי להעצים את תודעת האור שבנו, להרחיב את תיבת הפוטנציאל שלנו, לחזק את עוצמת המוח שלנו, גוף החומר המוגבל גורם לנו להתאמן, להתאמן ולהתאמן בנתיב האבולוציוני, תוך כדי פתיחת צופני ארכיבים. המשימה: לזכך חומר, רגשות, מחשבות כלואות, להבין למה נתנו כוח ולמה, ולבנות עוצמת מגנוט של מחשבות = אור המסוגלות להתמיר אור לאנרגיה ואנרגיה לחומר מזוכך יותר.

"לו רציתי, הייתי הופך אתכם לבני אלמוות, כמו יצורי האור שלי. אולם אז, כיצד הייתם מתפתחים בעולם החומר? כיצד יכולתי לחיות במיליארדי כוכבי הלכת שביקום שלי? מכיוון שאני מתקיים דרככם, אתם מפוזרים ביקום, ואני מתגלם בכם – עד שתחזרו אלי, עד שתהפכו להיות אני" ("העוצמה הגדולה", מאטין טרנגון, הוצאת גמא).

"חומר ואנרגיה הינם שלמויות בלתי ניתנות להפרדה" ("ספר הידע", 5/45). חשוב להבין זאת כי זו הדרך היחידה בה התודעה הארצית שלנו יכולה להשתנות לתודעה אוניברסלית בעלת תדר תודעה גבוה, ותודעה אוניברסלית מסייעת בידנו לעבור שינוי צורה לגוף בעל חומר מזוכך המקרב אותנו אל מהות האור שאנחנו (גוף אבסטרקטי ומעודן). היחסים בין חומר לאנרגיה הינם יחסים רקורסיביים בהם האור מזין את האנרגיה, האנרגיה מזינה את החומר וחוזר חלילה. לכן במילה חומר מונחת גם המילה רוח. כאשר אנחנו מוציאים את האות "מ" מהמילה חומר וקוראים אותה משמאל לימין תופיע המילה רוח. האות "מ" מייצגת את ה -"מעשה" ה -"ממשות" ה -"מעשי".

 

משמעות הדבר היא כי למעשה אנחנו ברגע זה נמצאים בממד של חזיון שאינו אמיתי, למרות שאירועים מסוימים ממשיכים לאורך כל חיינו כאילו הם אמיתיים. חוקי הפיזיקה תקפים רק ליצורים שעשויים מחומר ויש להם אטומים. אבל עדיין קשה לנו לתפוס ולהבין מהם יצורים שעשויים מאנטי חומר. לכן, קשה לנו להיות מחוברים אל הרוח, אל המהות שבנו.

יתרה מכך, אולי לא תאמינו, לכל דבר על כדור הארץ יש תאום בקוסמוס. התאום שלנו הוא בן אלמוות. כפילים רבים שאנחנו (הפנים השונים שלנו) קיימים בממדים שונים בקוסמוס, בהתאם לאבולוציות שעברו. פנים אחדים נוכחים כעת כאן על הפלנטה, בתוך גוף החומר וצריכים לעשות אבולוציה. האתגר של פנים אלה: לנסות לייצר קואורדינטה עם כל הפנים הנוספים (נקודת מוקד נוכחת של נתיבים רבים) על מנת לבנות עוצמה שביכולתה לאפשר לנו לעבור דרך שערי כוכבים בין הגלקסיות, בתוך החלל החשוך,  חזרה אל נקודת המוצא האמיתית שלנו – הכוללות האדוניתית, ממד 10, הקומה ה-100.

נותר מעט זמן ליצירת הקואורדינטה. נותר מעט זמן עבורנו לחצות את שדות הוולום ולהתגלם במישורים אינסופיים של אור בו החוקים הפיסקליים המוכרים לא עובדים (כמו למשל אין הסתחררות או אין צורה עגולה).

 

אי לכך, האבולוציה של המין האנושי שקיימת על כדור הארץ הועלתה על מסלול מהיר. למען בריאות הבריאה כולה עלינו לעזוב את מערכת השמש שלנו (בבוא העת תיעלם) ולהתגלם ביקומים מתקדמים יותר, עוצמתיים יותר, שונים מהמוכר לנו.

כיצד נעזוב?

כדי לענות על השאלה אתאר בנקודות 3 סוגי אבולוציה:

 

אבולוציה ארצית:  

 • משולש עולה: תנועה מהפנים החוצה. החוץ מפעיל.
 • הגשמה דתית. תחינה לאל.
 • השמיים סגורים כדי להטמיע בנו תודעת אל.
 • אגו, צרכים, רשימות מלאי, היצמדויות, התניות, תגובתיות.
 • ארכיבי פשט – רמז פתוחים.
 • 7 גופי חומר, ממדים 3-4, צורה, סמלים, פיקטוגרפיות, אותיות, מספרים.
 • מאבקים עם כוח המשיכה הארצי.
 • עוצמה פיסית.

 

אבולוציה רוחנית:

 • אבולוציה רוחנית תקופת התקומה - התעוררות התודעה (השמטת שדות ישנים וזריעת זרעים חדשים).
 • משולש יורד פנימה: תנועה מהחוץ פנימה.
 • השמיים נפתחים כדי לנקות שדות תודעה מלאים בעשבי בר רעילים ולהרכיב בהם תודעה מתקדמת.
 • התכללות עם האל.
 • איון האגו, מכלול הרצון.
 • להקפיד על; היה טוב - חשוב טוב - עשה טוב...נחישות - עוצמת רצון התמדה...שקיפות וכנות.
 • זיכוך התאים, חיבור לגן מהות, ממדים 5-8, מעבר לצורה. ממד 8 הנה נקודת מוקד ממנה נמסרות ההצעות הישירות של התוכנית האלוהית.
 • פתיחת ארכיבים של דרש.
 • אהבה אינסופית, סבלנות אינסופית, ענווה אינסופית, סובלנות אינסופית.
 • עוצמת לב. אנרגיות רוחניות. 7 גופים עדינים.

 

הערה: אם ערוץ הקליטה שלנו סגור, התאים שלנו ידחו את הגלים החיצוניים המתקבלים מבעד לערוץ ההשפעות ואז, עוד יותר נתכנס בתוך קליפת האגוז.

 

הגענו לסוף של האינסוף הרוחני (אינות, מהות) ומתחילים אינסוף חדש שהוא אדוניתי (אי-קיום, אחדות, אצילות).

 

אלא שעוצמה זו אינה מספקת כדי שנפרוש כנפיים עוצמתיות ונצא מהשלם האטומי אל מדיום המוצא האמיתי שלנו – ממד 10. על מנת שנתעורר קוסמוס ממטיר עלינו בשנים האחרונות עוצמות של גלי בקרה הגורמים לנחותים במחשבתם להיות נחותים יותר, ולעליונים במהותם להיות עליונים אף יותר. הם מביאים לחיכוך גדול ולאירועים כואבים אותם למשל חווינו בשנה וחצי האחרונות. האם למדנו משהו? לדעתי לא ולכן אירועים כואבים ומטלטלים יותר ממשיכים להיכנס בשערים שלנו, עד שנשכיל להתעורר, להבין את שורש האירועים ומה חלקנו בהם, לשנות סדרי עדיפויות - לבחור להיות אדונים לחיינו, להיות את במקום לדבר על...

 

איך נרוויח מהמקלחת הזאת?

כאשר נכנסים "למקלחת" עם כיפה על הראש (הנחיית חז"ל ולא מצוות תורה), אנחנו מונעים את תדלוק התהליכים האבולוציוניים ההכרחיים.

 

כאשר נכנסים "למקלחת" עם כיפת ברזל, אז באמת מצילים חיים, אבל, האם הצלנו את הקיום שלנו?

 

כאשר נכנסים "למקלחת" עם רצון אמיתי לבנות מעלינו כיפת זהב – מושכת, מוליכה, בעצם ביקשנו לחזק שדה מגנטי, לפרוש כנפיים ולחזור חזרה לנקודת המוצא האמיתית והעוצמתית שלנו. רק כיפת זהב תסייע בידנו להצעיד כל אחד מאיתנו, את ישראל והאזור אל עבר מדיום מאוחד, אמיתי, עוצמתי יותר.

 

כולנו חייבים היום גם לחזק שדות מגנטיים על מנת להעצים את האור, וגם לפרוש כנפיים.  זה העידן החדש שמבקש מאיתנו לעזוב את "האדמה" ולהיכנס למדיומים שונים של "אוויר". מצפים מאיתנו היום להשיג הבנה עמוקה, מחשבת שורש, חיבור למקור, לאמת. להשיג תודעה אוניברסלית - ניטרלית. להשיג ידע גבוה כדלק לתנועה חדשה המשנה צורה, מחשבה, הוויה של אנשים וארגונים.

 

אנחנו "בבית לחוכמה מתהווה" לקחנו על עצמנו חובת משימה לשרת את האנושות בנתיב האבולוציה האדוניתית בעזרת העוצמה הנעלמה = עוצמה לא נודעת = העוצמה המכוננת הבסיסית של ממד אטלנטה = העוצמה הסודית הקיימת ביצור האנוש.

 

 

אבולוציה אדוניתית: 

 • אבולוציה אדוניתית תקופת האחדות – התעוררות העוצמה הנעלמה.
 • עבודה עם עוצמה מרוכזת יותר ועדיין לא נודעת (נעלמה). ממדים 9-10, אור קדוש, ממד הקובייה (הקומה ה-100). מנגנון ההשגחה. הוא מכוון את סכר המעבר (יציאה מאומגה).
 • אמת הפוכה למוכר.
 • אוחזים בשלם: M  - מגן דוד, פירוק אטומים, מעבר לצורה, מודעות לשזירה הקוסמית.
 • עומדים לצידו של האל.
 • פועלים ממקום של אי-קיום, אי-רצון, שתי רגליים ניטרליות.
 • מיישמים מידות אדוניתיות: אהבה תודעתית, מצפון אוניברסלי. אוחזים בהגה החיים בידינו, שולטים במחשבות, משיגים מחשבת שורש/הבנה עמוקה, חווים חופש מהותי נטול השפעות חיצוניות, אדונים בביתנו - יש לי אותי (גן אצילי/שורש האמת),  בעלי תודעה ניטרלית, יודע מה נכון, למה אני נותן כוח ולמה,  מחונן עשייה.
 • מפתחים גמישות בהבניה פנימית להיות O - - רלוונטי בכל מציאות (שינוי צורה).
 • מפתחים עוצמת מוח מאקרו/ארכיבי הסוד פתוחים. ככול שעוצמת המוח גדולה יותר, כך אנחנו מיישמים במדויק יותר תקנה אוניברסלית.
 • מתרגלים שפת מוח ישירה: צלילים וצבעים של אנרגיה מרוכזת מעבר למספרים ואותיות. אנרגיות אומגה/אדוניתיות.

 

ככול שקרובים למרכז, כך נהנים מהשפעתו. נכון הדבר לכל דבר ביקום, כולל הגן האצילי שלנו.

 

כיצד ההקדמה הזאת משפיעה על חיי היום יום שלנו?

 

ראשית:

 

עלינו להבין כי כל מה שבטחנו בו אי פעם הולך ונעלם, מה שהיה לא יכול להיות יותר!!!

הגיע הזמן להתריס כנגד השפעות השנים!

אנחנו הרבה יותר ממה שאנחנו יודעים ומבינים.

שנית:

להבין כי לא ניתן לגלות סודות בריאה רק באמצעות המדע. חייבים את הרוח, את המהות.

סודות הבריאה מוסתרים רק בתוך האל – בתוך יקום האור – בתוך מהותנו, ואנחנו מתאמצים לפענח את היקום החומרי באמצעות שכל מוגבל – חור מנעול של תודעה, ומצויים במאבק מתמיד איתו. לא המדע ולא הטכנולוגיה יאפשרו לנו לגלות סודות אלה, אלא רק כניסה למהותנו. טעות היא ללכת רק בנתיב החוכמה והמדע על מנת לפענח את היקום ואת מהותנו.

 

מרגע הבריאה הושתלה תוכנית של הבלתי נודע בתוכניות של כל היצורים החיים. הבלתי נודע והסקרנות הם סדרות של תוכניות הדרושות לאבולוציה של כל יצור חי, ולקידום רמת המודעות וההתפתחות שלהם. מאז שנולדנו, אנחנו נמצאים בתוך המעגל של הלא ידוע והסקרנות.

 

שלישית:

עלינו למלא אחר התכלית הקיומית החדשה:

 

להתחבר מחדש עם הגן האצילי שבנו שנאצל מהעוצמה הנעלה - אטלנטה הנקרא HAK; אמת-כל, שורש הפרוטוטיפ של יצור אנוש-על.

 

"אין ליצור אנוש צורך בצורה." ("ספר הידע", 48/470)

 

רביעית:

 

לשם כך עלינו:

 

להכניס נאורות חדשה לחיינו בעזרת אבולוציה אדוניתית.

לבנות ערך פנימי כי ערכים חיצוניים נלקחים בקלות.

להביא עבר עתיד לכאן ועכשיו.

 

עושים זאת בעזרת:

פיתוח היכולת להיות O הכול-יכול (Omnipotent); רלוונטי בכל מציאות, מדיום, או ממד.

 

 • ·         משיגים את מלוא הפוטנציאל הרוחני - אדוניתי, את מלוא העוצמה שלנו כיצורי אנוש אמיתיים של הקומה ה-100.
 • ·         הופכים לבעלים של מהות אדירה, טהורה, מעודנת ושקופה (גרעין המהות שלנו הוא זהב טהור, 28 קארט).  משמעות הדבר היא להיות אדון חיי וביתי.
 • ·         מפתחים מוח מאקרו, הופכים לאדון בביתנו, נוהגים בהגה חיינו.
 • ·         אוספים את כל 1000 הפנים שלנו המפוזרים ברחבי הקוסמוס ויוצרים ביניהם קואורדינטה המחברת אותנו לנקודת המוקד האמיתית שלנו - הגן האצילי.
 • ·         פשוט להיות O  (Omnipotent), רלוונטיים בכל מציאות, בכל ממד, בכל מדיום (הראש גבוה בשמיים מחובר לשורש האמת, לעץ החיים, לאנרגיות קוסמיות, והרגליים נטועות באדמה מחוברים ליישום, לך-לך, לתוצאות).
 • ·         להיות אמת מוחלטת ונצחית ספר חי המכיל בתוכו את נצח העבר ונצח העתיד.

 

 

כך אנחנו גורמים ל- NEW BEGINNING - NEW AWAKENING

NEW ENERGY - NEW THOUGHT

 

אנחנו בונים עוצמה תודעתית שתהדהד לעוצמה הנעלמה מאטלנטה אותה אנחנו מחפשים (השורש של הבריאה שלנו, אבות אבותינו).

עוצמה זו מאפשרת לנו לגלוש על גלים אנרגטיים (שורש הדבר, גישה טכנולוגית) במקום לאחוז בחלקיקים  (צורה, תוכן, גישה מכאנית-פונקציונלית). ככול שהעוצמה גדולה יותר, אנחנו פותחים שערים לממדים גבוהים יותר של מציאות חדשה לחלוטין, עוצמתית, סוערת המשתנה עם כל נשימה. מציאות הפועלת על פי סדרים וחוקים הפוכים למוכר, עם שפה חדשה שהיא מעבר למציאות החושית לה הורגלנו, עם אמיתות גבוהות, הפוכות למוכר, המלמדות אותנו מה נכון וחשוב לעשות.

 

 

 

מכאן, אבולוציה אדוניתית מבחינתנו עוסקת בבריאה עצמית (self-creation); בהשגת תודעה ניטרלית המאפשרת גמישות פנימית ביצירת "הכלי" הקוואנטי הרלוונטי לכל מציאות, מצב, ממד. בהפיכתנו לאדוני הקיום שלנו, אוחזים בהגה החיים בידנו, פועלים  ממקום של חופש נעדר התניות, השפעות, תגובתיות, הרגלים. הנחת היסוד שלה: כולנו ספר חי הנמצא בהתהוות תמידית. "האל ברא את יצור האנוש ויצור האנוש בורא את עצמו" ("ספר הידע")! כל אחד בורא את עצמו ביחס לעוצמת היצירתיות שבו. כך אנחנו משנים את הכלי.

ממעוף עם 2 כנפיים (ארצי) ו- 4 כנפיים (רוחני), למעוף עם 6 כנפיים (אדוניתי)...

 

זהו שינוי היסטורי בכל תחומי החיים; אישיים וארגונים כאחד, השונה מכל מה שהכרנו עד היום, והמשימה הכי מאתגרת שקיבלנו אי-פעם.

 

logo בניית אתרים