מעצב האתרים  לאמנים הגדולים בישראל

אלדד בוברוביץ', הוא מעצב גרפי ובונה אתרים מזה 23 שנה. בין השאר הוא יצר ועיצב כ-1500 אתרים שונים ומגוונים וביניהם אתרים ליוצרים ולזמרים המובילים בישראל  (גידי גוב, יהודה פוליקר, יוני רכטר, אביהו מדינה ועוד). הדגש אצלו משלב יצירתיות ויסודיות ברמה גבוהה מאוד.


מה מייחד את פעילותך בתחום בניית אתרים?

אני מעצב גרפי בהכשרתי, בוגר מכון אבני לעיצוב תקשורת חזותית ובא לבניית אתרים עם השילוב האופטימלי של מעצב גרפי מנוסה (23 שנה במקצוע)  וגם בונה אתרים מיומן (עם נסיון של בניית למעלה מ-1500 אתרים בשנותיי כשכיר וכעצמאי, כולל נסיון בעיצוב מימשקים וחווית משתמש), כך שאני יודע לעצב ולבנות אתרים שמותאמים אישית למהות של כל מקצוע ועסק מולם אני עובד.

אתרים שמבטאים גרפית את אותו עסק באופן הכי מדוייק שיש לקהל היעד אליו הוא מכוון הן ברמת העיצוב והן ברמת הבנייה הטכנית. כפי שהגדיר זאת יפה ומדוייק המוזיקאי אבי בללי: לעשות אתר אצל אלדד זה כמו ללכת לחייט שיתפור לך חליפה בדיוק בהתאם למידות שלך.

מדוע כל עסק צריך אתר כיום?

יכולת ההתרשמות מעסק, כל עסק, באתר מעוצב ובנוי היטב היא לאין שיעור אפקטיבית מכל פלטפורמה אחרת. כשאתה גולש באתר טוב ומבודל של עסק, אתה לגמריי בתוך העולם שלו, בלי שום הסחות דעת.

עסק ללא אתר, מבחית הפרסטיג' יכול להיתפס אצל לא מעט אנשים כפחות רציני.

מה היתרונות

באתר יש ביטוי ויזואלי קונקרטי וייחודי לעסק שלנו, לעומת הרשתות החברתיות בה כולם נראים מאוד דומה, מה שמבדיל אחד מהשני ברשתות החברתיות זה בעיקר עיצוב הקאבר.

אתר זה הנדל"ן שלנו. אנו הקובעים והמחליטים הבלעדיים איך הוא ייראה ומה נעשה בו, בניגוד לרשתות החברתיות שאנו דיירי משנה ולא ממש המחליטים הבלעדיים לגבי הדברים, כולל אפילו לא לגביי הנראות הויזואלית שלנו שם שלא ממש בשליטתנו, באתר כן.

בנוסף לכל היתרונות התדמיתיים והעסקיים, אתר שמקודם טוב ונכון בגוגל וברשתות החברתיות יכול להניב גם הרבה לידים ופניות חדשות לעסק שלנו.

כל הטקסטים / פוסטים באתר תמיד מאורגנים, נגישים ונוחים לקריאה ולהתמצאות, בניגוד לרשתות החברתיות (במיוחד הפייסבוק) בו הכל נעלם במעמקי הפיד ואף אחד לא יטרח לגלול שנה אחורה.

יש המון אנשים, במיוחד מבוגרים, שלא נמצאים בכלל ברשתות החברתיות ויש סיכוי שיפספסו את מי שנמצא רק שם.

באתר הכל מאוגד תחת קורת גג אחת: מי אנחנו, גלריה, פרטי התקשרות, קבצי וידאו, קישןר לכל הרשתות החברתיות ועוד.

סדרי גודל של מחירים באופן כללי.
אתרי תדמית בעיצוב והתאמה אישית - ינועו מינוס פלוס בטווחים שבין 4500 ₪ - 7000 ₪

אתרי מכירה בעיצוב והתאמה אישית (כולל עגלת קניות וסליקה) -  ינועו מינוס פלוס בין 9500 ₪ - 12,500 ₪

 

נייד. 052-5867317 


משרד. 03-9210974 

פקס. 03-9193028 

מייל. atar2b@gmail.com

אתר. www.atar2b.co.il

 

logo בניית אתרים