מאמר:
התכלית הקיומית החדשה
/ ד"ר ברכה קליין תאיר

 • אם כולנו אנרגיות ולאנרגיות אין תואר אלא רק בארציות, מהי המשמעות להיות יצור אנוש אמיתי?
 • בדיוק כמו שלכל תפקיד בארציות יש אפיון/תקן, כך גם לכל ממד בקוסמוס יש אפיון כניסה/תקן. מהו הממד אליו אתם שואפים להגיע ומהם תנאי הכניסה/האפיונים הנדרשים?
 • במה עליכם להשתפר כדי להיות ראויים לממד החדש?
 • מה יבטיח השתנות – מהו העירבון שאתם מוכנים  להפקיד?

 

"לאדם עוצמת מוח מושלמת, פוטנציאל שכל מושלם, מהות מושלמת. אך על פי שהוא כה מושלם, הוא אינו יודע כיצד ללוש עיסה או לאפות לחם".

 

מה צריך לקרות כדי שנצליח לאפות את הלחם שאנחנו?

היתכן כי  סתם כך נולדנו לחיים אלה? כי סתם כך נזרקנו אל העולם? האומנם?

כאשר אנחנו סוטים מתוכנית הנשמה שלנו לאבולוציה, אנחנו חוטפים. למה?

 

כדי להבין, עלינו להתעמק בתכלית הבריאה, בחוקי הבריאה, בטבע הבריאה ובתכלית הקיומית שלנו.

תכלית הבריאה: מאחר והכל יוצא מהאחד, על הכל לחזור לאחד, לשורש הבריאה, לבורא.  תנועה רקורסיבית אינסופית.

"כאשר נבין שכל פני המהות שלנו מוכללים בנו.

שכל יצורי האנוש מעבר לקו גבול הקיום מוכללים בנו.

שכל היצורים החיים מעבר לגלקסיות מוכללים בנו.

שכל היצורים מעבר לאינסוף מוכללים בנו.

נבין שגם האחד - הבורא מוכלל בנו."   העוצמה הגדולה – מטין טרנגון

 

תכלית האדם: אנחנו באים מהשלם (מהעתיד)...נפרדים מהשלם - התרחקנו (מיקרו)...חוזרים אל השלם (מאקרו). בנתיב החזרה לשלם ממנו נפרדנו, עלינו להפוך להיות בעלים של מהות אדירה כדי שנוכל להתגלם חזרה בקומה ה-100 כיצורי אנוש אמיתיים.

לאחוז במשולש קיומי חדש המבוסס על הבנה עמוקה = אמת גבוהה = עוצמת תדר.

משולש הקיום: להיות – לגלות – להשיג!

באנו מהעתיד. באנו מהכוללות הרוחנית שבה כל המהויות היו שלם של אותה עוצמה. כולן היו עוצמות שוות בערכן. הגן ממנו נאצלנו נקרא גן אצילי,  גן הנושא את עוצמת הפרוטוטיפ של האדם הקדמון. כלומר, נאצלנו ממדיום המושלמות – אחדות המחשבה אל המיקרו והתגלמנו במדיום ארץ בעזרת גן המהות שהוא עותק של הגן האצילי, רק מוצפן.  נאצלנו על מנת שנוכל להתנסות  במו ידנו, רגלנו, לבנו, מוחנו בהשתחררות מכל עטיפות החומר, מכל הצלופנים המרשרשים והמבריקים, מכל המילים הריקות ממשמעות, משלטון האגו ונשיג את מהות האור שאנחנו. הרי בצלמו נבראנו לא כקלישאה דתית, אלא כמחשבה מהותית.

לאור התוכנית החדשה לאבולוציה, אנחנו כעת יכולים לחזור אל הכוללות הרוחנית לאחר שאספנו עוצמה לעוצמה תוך כדי תהליכי פתיחת הצופנים, הצמיחה, ההתחדשות וההשתנות.  

כלומר, אין צורך שנשקיע כל כך הרבה משאבים בחיסול הרע, האגו, הקיבעונות בחיינו. אין יותר צורך להתווכח על מה נכון או מהי אמת. אלא יש צורך שנמשוך תדלוק (ידע/אנרגיות) קוסמי על מנת לפתוח ארכיבים מוצפנים (כמה סודות עדיין נעולים בתוככם?), לצבור עוצמה לעוצמה, לטפס ולצמצם את הפער בין התאים הפיסיים לגן המהות, או בין הקומה הנוכחית לקומה ה-100. כך אנחנו הופכים למזרקת השפעה בדומיה ולעומק ומסוגלים לעשות את המעברים מהמדיום הארצי למדיום האוניברסלי.

לשם כך עלינו להיות חלק מ"מהפכה שקופה":

 1. לעבור מתהליך של מוטציות (כוח חיצוני גורם לנו...) לתהליך פנימי של בינה – היגיון – מודעות. אחריות אישית.
 2. לשנות את המלתחה הביולוגית = לעבור שינוי צורה: לזכך את 7 גופי החומר ולחשוף את 7 גופי האור (גנום הרוח).
 3. ללכת מכוליות (צורה, חומר), לאינות (מעבר לצורה, אנטי-חומר) ואז לכוליות אור. לשם כך עלינו לפרום את פקעת גן המהות, להתערטל מכל הפרשנויות, הקיבעונות, הזהויות, הישן והמוכר, ולאחוז בשורש הדברים.
 4. הטבעת התחילית/גן אצילי ממנו נאצלנו והטבעת הסופית/גן המהות חוברו יחדיו כדי להאיץ תהליכי אבולוציה. עלינו לאסוף את הפנים הנמצאים במדיומים של מציאויות שונות, לפתוח בעזרתם את הארכיבים הנעולים, להתיך הכל בסיר  המהות ולהשיג את גוף האור האמיתי שאנחנו.
 5. לטפס 9 שלבי אבולוציה מארצי ועד לאוניברסלי  כדי שנוכל לפגוש את הפנים שלעיל (כנגד 9 כוכבי הלכת שלנו). לשם כך עלינו לכבוש  4 פסגות: ארצית (ממדים 3-4) – שמיימית (ממד 5) – אוניברסלית (ממדים 6-7) – רוחנית/אדוניתית (ממדים 8-9).  בכל ממד אנחנו מתגלמים עם הגוף התואם לו.

"באחד הימים האנושות תהיה חופשית משרשראות האיסורים ולפיכך תגלה את מקור מהותה" ("ספר הידע", 50/688). עד אז, לא ניתן לברוח מייסורים ומדכדוכים. כולנו מחוברים ל"אויבנו" על מנת להאיץ אבולוציה. יחד עם זאת, כדי לשבור את תבנית הייסורים, עלינו להבין את תכלית הבריאה והתכלית הקיומית שלנו.

האישיות האמיתית יוצאת היום לאור ולכן אנחנו חווים המון שליליות ביחסים. לכן גם תנאי החיים הופכים לקשים יותר.

 

 

לפי התוכנית החדשה לאבולוציה, התכלית הקיומית שלנו היא להפוך לבעלים של המהות שלנו = מה אני, מהות שהיא אמת (מעבר לפרטניות). "הינך גלובוס של יקום" ("ספר הידע", 24/220). "הנכם אל, הנכם מודעות של יקום, הנכם תודעה" ("ספר הידע" 15/132). כולנו בעלי עוצמת השמיים של 1,000 ואט (ולא 100 ואט שאנחנו מאפשרים היום). כולנו מצוידים בכל סודות היקום. "הסוד שלנו הוא לכן סודו של היקום שהוא סוד הפירמידות ("ספר הידע", 11/93).  ייצור האנוש העילאי הוא מרכז הבריאה (בדיוק כמו אנרגיית האל). הוא הנקודה באמצע מעגל שדה התודעה האלוהית, ממנה כל אדוות הבריאה התחילו. הוא יקום זעיר אנפין והיקום עצמו הוא אדם גדול. לכן נאמר: "אדוני האמיתי חבוי בתוככם" ("ספר הידע", 19/224). "בתוך עצמי יש אני" ("ספר הידע" חוברת 2). כלומר, האנרגיה שהוכנסה ראשונה לתוך המעגל,  הינה אנרגיית אל.  היא זו שגורמת לנו למצוא את מהותנו/אנטי- חומר (מטאפיסיקה). אנרגיה זו חבויה בתוך 7 גופי החומר/האטומים מהם אנחנו בנויים (פיסיקה).

 

גן המהות שלנו הוא מקור נביעת כל המחשבות שלנו. תיבת הנדוניה שלנו.

 

המהות היא נעדרת צורה, אנטי-חומר, שלם שאינו ניתן למדידה, הינה נקודת מוקד של עוצמה המייצגת את הגן האצילי, הגן השלם שאנחנו, אשר בכוללות הרוחנית/יקום 2/הקומה ה-100. הגוף הרוחני הגבוה שלנו (גן אצילי) שומר על מודעות קוסמית וקשר עם הכוח האלוהי. הוא משתקף במציאות החומר שלנו מבעד לגן המהות בעזרת חוט הכסף/הרוח. המהות היא מעיין השפע הבלתי מוגבל שבתוכנו, הספרייה הקוסמית, תיבת הנדוניה של מלוא הפוטנציאל שלנו כבוראים, האמת, מקור ההשראה והמחשבות, מקור העוצמות שלנו מרגע הנשימה הראשון אי פעם. היא פקעת של שרשרשת מחשבות סיבה – תוצאה. התיבה הזאת ששייכת לנו. היא  אינה יכולה להיפתח ללא נוכחות של גוף. המפתח חבוי בכתב הסתרים של המוח שלנו/הזיכרון.

מכאן שאנחנו חיים פרדוקס מאוד מאתגר: בני מוות בגוף החומר שאינו מסוגל לשאת עוצמת אור גדולה, אבל שואפים לאלמוות, לחזור להיות אור ללא צורה, ללא אטומים, אלא אנרגיה טהורה. גופינו המוחשי הבנוי מאטומים מסתחררים הוא  השתקפות של גופינו המופשט, אנטי-חומר שאינו מסתחרר. איחד הגופים המוחשיים עם המופשטים נקרא אחדות הקיום. כל המהויות נוכחות בממלכות העילאיות של המשמעות (מציאות אנטי-חומר). לכן נאמר: "אדוני האמיתי חבוי בתוככם" ("ספר הידע", 19/224).  יחד עם זאת, למרות שברשותנו הכל, איננו יכולים להשיג זאת בגלל תודעה מצועפת שמפרידה ומחפשת הוכחות. אנחנו עיוורים, צרי תודעה, לא יודעים להפעיל נכון את המוח. לו היינו יודעים, היינו מגלים כי חובת המשימה העיקרית שלנו בחיים אלה היא  לחשוף את התוכנית המוגדרת המלאה והמרוכזת שהמהות שלנו הכניסה למעגל במדיום הקיום שלנו. זוהי אבולוציית המהות.  אם לא נתמקד במשימה זו, נזמין לחיינו עוד מהאירועים הכואבים שלעיל. ככול שאנחנו חושפים פרק בתוכנית, אנחנו מגלים יותר את אור מהותנו. מהות שלא השיגה אבולוציה, לא יכולה להשגיח על מחשבות שליליות של התודעה הארצית.

לכן, כאשר אנחנו עושים אבולוציה של המהות, אנחנו מערטלים את כל המחשבות שלנו עד שנשיג מחשבה שהיא גרעין המהות ועמוד השדרה של הפוטנציאל האוניברסלי. לכן המחשבה מחברת יחדיו את חלקי היקום במאקרו, ואת כל הפנים שלנו במיקרו.  מכאן, הפוטנציאל האמיתי שלנו הוא עוצמת אור, פוטנציאל נעדר צורה.  הוא המקור ממנו באנו. הוא אינסופי בעוצמתו. על-כן, אנחנו נדרשים למשמעת אוניברסלית.

המשמעות של האבולוציה של המהות היא שאנחנו הופכים להיות בעלים של הכפיל האמיתי שאנחנומהותנו האוטונומית כאדם גדול (הגן האצילי, הגנום האלוהי, מהות, אנרגיית אל, הבנה עמוקה, מחשבת שורש, אמת, תקנה שלמה), אנחנו הופכים להיות נקודת מוקד של עוצמת השפעה ומגנוט. מפיצים אור על סביבתנו, מבלי ללכת לאיבוד בתוך המדיום הארצי הטובעני.  זו אבולוציה שדורשת מאיתנו לשנות צורה, לעבור מגוף לגוף (7 גופים בתוכנו), מנדן לנדן, מחומר לקריסטל, עד שנשיג את יצור האנוש האמיתי הדומה לבורא בכוללות הרוחנית אשר ביקום 2 – הקומה ה-100. במילים אחרות, הכל צריך להתמזג עם המהות: התאים הפיסיים, הבינה, המודעות, התודעה, ארכיבי המחשבות, על מנת שנפתח שערים גבוהים ונצמצם את הפער עם יקום 2. זו המשמעות של אלכימיה: להפוך את הברזל לזהב. אפשר לכן לכנות את התהליך המהפכה השקופה! איחוד פנים (היבטים) של הגופים המופשטים שלנו עם גופי החומר.

שינוי מלתחה ביולוגית

כולנו יודעים להיות "בעלים על". אנחנו מפעילים קניינות כמעט על כל דבר הקיים בחיינו, אפילו על בני זוג והילדים שלנו. לכן הביטוי "לקחת בעלות על...", מייצג שליטה, כוחנות, לוליינות משפטית, אגרסיביות, פורמליות, המתודלקים על ידי אגו, השוואתיות (מנטליות של אני-אתה), קנאה, תחרותיות, אהבה שמותנית בדבר, הפרדות, פונקציונליות, גישה כמותית, ביקורתיות. אלא שבמציאות החדשה, "דלק" זה הורג אותנו לאט אבל בטוח.

 

כבעלים על, אנחנו מעבירים את הסמכות לנהוג בחיינו מהאגו אל המהות שלנו - המקור העוצמתי והיודע שלנו...אנחנו נמצאים בחופש אמיתי ללא התניות והשפעות...נמצאים בהבנה עמוקה עם שורשי הדברים...מפעילים את מאזני המצפון שיש בו קבלה ללא תנאי, אחריות, כבוד, אהבה כלפי כל דבר...נמצאים בתהליכי אבולוציה תמידיים (עוברים מטמורפוזה = שינוי צורה, גלגול, התמרה), הופכים להיות הדבר עצמו (אין פער בין לדבר על...לבין להיות את....).  הופכים לשלם.

 

זו בעלות מהותית, אחראית, מחויבת, נאמנה, תודעתית, שמשיגה כל מטרה ללא הצורך להפעיל סנקציות או מניפולציות חוזיות. המהות הופכת לענף היחיד הבטוח, העוגן האולטימטיבי בו אנחנו יכולים לאחוז כבוראים – "בעלים של...", ולא האגו, או הרב, או הגורו, או הכסף.

 

זוהי פנייתי אל יצור האנוש שלי אשר הפך להיות יצור אנוש

זוהי מילתי הישירה

 

יש לי אוצרות בריק הזה להגיש לך שאינך מצפה, שאינך יודע.

הכנתי אותם עבורך. הם הזכות שלך.

אחזיר לך את הזכות הזאת שלך. עם זאת, על מנת לקבל אותה, עליך להיות ראוי לכול.

אל תשכח שהזכות שייכת לראוי לזכות.

ראשית, הזכות מושגת על ידי צליחת נהרות של אי צדק. כאשר תושג הזכות, שרשראות היקומים תותרנה.

בשעה שנכחתגם אני הייתי נוכח

בשעה שישנת אני הייתי ער

בשעה שישבת אני התהלכתי

בשעה שזחלת אני רצתי

בשעה שהיית בשקט אני דיברתי

כשאני שאגתי אתה נעורת

כשאני קראתי אתה הגעת

כשאני דיברתי אתה שתית

אויה בן אנוש, עתה התור שלך,

עתה, הסר את לאותך, התעורר התהלך דבר ורוץ, אני ממתין.

(ממדו של  ALLAH "ספר הידע", 38/507)

 

 

 

 

המבחן הסופי (לך-לך):

 1. תאהב את הטבע...אחריות ארצית
 2. תאהב בעלי חיים...אחריות ארצית
 3. תהיה נאמן למשפחתך (סליחה, אורך רוח)... אחריות למציאות
 4. תאהב את יצור האנוש (כבוד, יחס ערכי - שוויוני, עזרה חומרית ורוחנית)...אחריות לחברה
 5. תאהב את האויב... אחריות לאנושות
 6. תאהב את עצמך, תהיה בשלום עם עצמך.
 7. תהפוך למוכלל עם עצמך.
 8. תתעלה מעל עצמך, תאהב את השלם, תחבק את היקומים. תממש את מלוא הפוטנציאל של יצור אנוש אמיתי.
 9. תדע את מה שאינך יודע, תעביר את מה שלמדת למי שאינו יודע (להיות מורה שמש). תשתווה בצורה לאל.

 

 

logo בניית אתרים