צילום: כפיר בולוטין 
הצגות וטיולים בחנוכה/אמנון שלמון

בחנוכה האפשרויות רבות. מפסטיגל ועד טיולים יפיפים ברחבי הארץ וכניסה לשמורת הטבע השונות. מבחנתי ה"דה בסט" זה עיינות צוקים בצפון ים המלח -שעה ועשרים בלבד מהמרכז או באזור הכנרת שמורת טבע "מג'רסה" .בשניהם מים בשנהם יש זרימה כל השנה. בעיינות צוקים האווירה היא של בריכות מסודרת שניתן לשחות בהם לעומת זאת מג'רסה זה יותר ג'ונגל. בשניהם ניתן לעשות פקניק בטבע..

מבחינת הצגות לחג:

תיאטרון אורנה פורת  - חנוכה 2019

24-30 לדצמבר בתל אביב

 

32 הצגות ב 6 ימים מתוכם 7 הצגות חדשות!!!

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער מקיים חגיגת הצגות לחג החנוכה בתל אביב. הצגות תיאטרון אורנה פורת מהווה מוקד משיכה לכל מי שרוצה להעניק לילדיו ונכדיו חוויה תרבותית מהנה ואיכותית. הצגות נוצרות על ידי טובי הכותבים, הבמאים והיוצרים בארץ.

ההצגות יתקיימו במספר מוסדות תרבות בתל אביב בין התאריכים 24-30 לדצמבר, יעלו 32  ההצגות בניהן 7 הצגות חדשות:  "עלי באבא וארבעים השודדים", " המשאלה הגדולה",  "זרעים של אמת", " המתנה של ג'ק" "פלפלים" , "שבעת הגמדים ושלגיה" ו"הארגז של ביאליק".

כמו כן, יעלו ההצגות אחרות נוספות: רובין הוד, הנעליים של אדון סימון, שרלוק הולמס, מחסן השטוזים של דתיה, מרק כפתורים, טרופותי, שועלון מחפש חברים, זהבה ושלושת הדובים, מולאן, פרצוף חמוץ ועוד.

לאחר הצפייה בהצגות שבמוזיאון ת"א ומוזיאון ארץ ישראל יוזמנו המבקרים ללא תשלום נוסף לסיור בין כתלי המוזיאון בו יחשפו הילדים ומשפחותיהם ליצירות

 

מחיר כרטיס 45-90 ₪, 

logo בניית אתרים