מאמר:
הארץ ישנה
  – השמיים חסרים/ ד"ר ברכה קליין תאיר


אם זה לא מזיז לכם...אינכם יכולים להיות הלקוחות או התלמידים שלנו, כי אז זה אומר שאתם מחכים למבחני התעוררות שיהדקו את חבל החנק סביב צווארכם!

אבל,

אם אתם סקרנים ומטורפים לגלות או למצוא את היכולת הכול יכולה שלכם, את מהותכם המלאה והעוצמתית שאינכם מכירים עדיין (במקום להמשיך לדעת רק את הנראה מבעד לחור המנעול)...

אם אתם מלאי תשוקה לברוא מחר חדש – אדם חדש – ארגון חדש, להשפיע ולהביא תקווה (במקום לשכפל את המוכר)...

אם אתם כמהים להרחיב ולהעצים את תיבת הפוטנציאל הארגוני שלכם ולהשיג מכפלות של הצלחה, השפעה ועוצמה (במקום לטחון את ה- 5% שאתם מנצלים)...

אם אתם להוטים לקבל החלטות תבוניות המתבססות על חדשנות קוגניטיבית ועל יצירתיות מלאת השראה (במקום להיצמד להשפעות ולהתניות)...

ואם אתם מספיק אמיצים כדי לפרוץ מנעולים, לפתוח שערים, להפיל מחסומים ומכשולים, לצלוח שדות עוצמה של ידע ואנרגיה ולהגיע אל עבר הקומה ה-100...

אנחנו בארגניה נותנים לכם את המפתחות – השיטה – התהליכים האוטופואטיים (self-creation) לטפס מארציות מקבעת, מוגבלת ומרובעת, אל עבר סדר אוניברסלי גבוה, דינמי, רקורסיבי ועוצמתי!!! אל תחכו לעניבת החנק!!!

ארגניה בראשותה של ד"ר ברכה קליין תאיר (Self-Creation Mentor), נחשבת לפורצת דרך, לחדשנית, ליצירתית מזה 47 שנים...משלבת רוח/שמיים וחומר/ארץ כדי להאיץ תהליכי טיפוס אל עבר הקומה ה-100.

מעגל פנימי Why  :

תכלית/חזון:

 

לטפס ולממש את מלוא הפוטנציאל העוצמתי שלנו אשר בקומה ה-100.

 

רובנו מבזבזים זמן, אנרגיה ומשאבים: בחיפוש כלים וטכניקות מדף על מנת להצליח בעולם רדוף השגיות חומרית ומעמדות...בהתנהלות עיוורת בתוך עולם של שפע...בסגידה לערכים גשמיים ובמאבק על הדולר הנכסף...בהישרדות במציאות של מחסור...בהמשיך קיומכם כמערכות אלופואטיות - מערכות מכאניות - פונקציונליות שמגיבות לגירויים חיצוניים מתוך חור מנעול תודעתי קטן, שמתאימות את עצמן לסביבה חיצונית, שמופעלות על ידי מאפייני זהות-אישיות שיש בהם לעומתיות, רגשנות, השוואתיות (גבולות מטא–אתניים), כוחנות ושליטה (דורשת שעות מוסך רבות), קיום שהופך את כולנו למתוסכלים, כואבים, משעממים, אפורים ורדודים...

לכן, אנחנו נמצאים בעסק של 'יותר': להיות - לחשוב – לראות – לדעת – לעשות –  להשיג יותר.

 צמיחה

 


עוצמה

 


השפעה

 


חדשנות

 


השתנות

 


מצוינות

 


תודעה

 


מוח

 


רצון

 

 

ה'יותר' שהתרגלנו אליו הנו ארצי, חומרי, פונקציונלי, מותגי. הוא תמיד מוחשי. הוא תמיד השוואתי לעומתי, שיפוטי, מפריד. הוא תמיד אוגר את העוד משהו מאותו דבר - חשיבה ליניארית. הוא תמיד מתבסס על סרגל מדידה ארצי של שנת עולם ומדידת זמן כמו מסה, נפח, מהירות אור. על פי סרגל זה, ככל שגוף בעל מסה ונפח גדולים, הוא בעל השפעה יותר, וההיפך

במרכז החשיבה – הראייה – העשייה של ה'יותר' הזה ניצב האגו כאוחז בהגה לחיינו. הוא תמיד רוצה עוד 'צעצועים' שייצגו את עושרו. הוא תמיד רוצה להיות צודק והרעיון שלו תמיד נכון. הוא תמיד רוצה לתפוס נפח במרחב ולהשפיע. הוא תמיד רוצה לנכס אליו הכול כי לדעתו הכול מצומצם ומוגבל.

ה'יותר' שאני מבקשת להדגיש מבוסס על סרגל מדידה אוניברסלי  של עוצמת תדר של מחשבה/של אנרגיות מוח (שנת אור). כאשר אנחנו מצליחים לרכז את עוצמת התדרים של מחשבות ואנרגיות לנקודת מוקד אחת קטנה ככול שתהיה, עוצמת ההשפעה שלנו גדלה. יכולת החדשנות הקוגניטיבית שלנו גדלה. אנחנו צומחים, מתחדשים ומשתנים לעיתים קרובות מתוך עצמנו. אנחנו הופכים לאנשים שלמים יותר.

תרבות ארגונית/ערכים לחיזוק השדה המגנטי האישי והארגוני – להיות דוגמה ומופת ערכי:

 1. החיים הם הלקוח היחיד:

ü        ליצור מחר חדש כל יום מחדש, בפחות זמן, מאמץ ומשאבים.

ü        לממש חיים שחלמנו לחיות.

 

 1. צמיחה, התחדשות, השתנות (העצמה) הם העסק היחיד:

ü        לעבוד עם הכישרון האוטופואטי self-creation הטבוע בנו להפעיל את המפתחות הנכונים שיפתחו את ארכיבי הסוד הקיימים בתוכנו מנצח העבר ועד לנצח העתיד, שהם ה'דלק' להתנעת הטיפוס אל עבר העוצמה של הקומה ה-100 שהיא קומת הפוטנציאל השלם.

ü        להתפתח כמערכת אוטופואטית self-creation: מערכת חיה, דינמית, תודעתית ויצירתית, שיוצרת מתוך עצמה צמיחה, חדשנות, השתנות, מצוינות, עוצמה והשפעה, תוך כדי טיפוס אל עבר ממדי מציאות גבוהים יותר. מערכת אוטופואטית מוערכת על פי עוצמת תדר במקום על פי עוצמת מסה/נפח.

ü        לפתח חדשנות קוגניטיבית: בינה – היגיון – מודעות – מצפון – הבנה עמוקה - רצון ובכך, להתגבר על הרגלים והתניות, לפרק אטומי מחשבות מקבעות, להינתק מכבלי ארץ.

ü        לפלרטט באומץ עם אי הוודאות, עם הלא מוכר, עם הלא מובן.

ü        להשיג מטרות שלא היינו מסוגלים להגיע אליהן בעבר, או לא ראינו אותן בעבר.

ü        להיות בעלי משימה של שירות (תודעת ה- 6).

 

 1. התכללות ביחסים ובעבודת צוות הם הרווח היחיד:

ü        לשנות פרדיגמות: מ- I-US  (שבטיות, אחידות, אינדיבידואליות, יצירתיות, תועלת אישית) ל- WE-UNITY (התכללות, טובת המכלול, אחדות הניגודים, עוצמת השראה).

ü        לפתח מרחבי שותפות שמתבססים על איסוף עוצמה לעוצמה (לא משאירים פירור על צלחת המזון) ויצירת פלטפורמה מאוחדת ומרוכזת לטיפוס (6 ערכים).

 

 1. אהבה תודעתית היא העתיד היחיד:

ü        היא עוגן האמון והאומץ (ידע האמת).

ü        מציגה אותנטיות, כנות, שקיפות.

ü        מפעילה: תודעת משימה – תודעת תקנה – ביצוע ללא פחד או ספק.

 


 

מעגל אמצעי:  How

 1. מתמקדים בתנועה תודעתית חדשה במקום בשינוי תכנים/מחשבות/תוכניות/תכונות וכד', שמגבירה את עוצמת המוח ואת מימוש הפוטנציאל. מקימים 3 חדרי כושר:

א.          חדר כושר לאימון בטיפוס אנכי אל עבר הקומה ה-100: במקום הליכה/ריצה אופקית מוכרת, אנחנו משחיזים את התודעה, מדייקים את מנגנון החשיבה, ממגנטים "דלק" אנרגטי חדש שמפעיל את מחולל המוח באופן מואץ יותר (מנגנון החשיבה: בינה – היגיון – מודעות – מצפון – הבנה עמוקה - רצון), פותחים ארכיבי ידע ומתחילים לטפס על גבי סולם בן 6X3 שלבים: ארצי – שמימי – אוניברסלי (ממוטציה לאותות מוח). 

ב.           חדר כושר לאימון בפריצת שערים: מסתעפים: מתנסים, חוקרים, מנתחים, פורמים, מגלים את האנטיתזה (explore - discover), מתמקדים: מתכללים (פוטוסינתזה), מתעדפים, עושים פוטוסינתזה (integrate - transform).

ג.            חדר כושר לאימון בנשימה: נשיפה: מהפנים החוצה, דוחפים עוצמה והשפעה, שאיפה: מהחוץ פנימה, מושכים ידע ואנרגיות מממדים גבוהים יותר, התרחבות: התכללות ביחסים על מנת ליצור נקודת מוקד מרוכזת ועוצמתית.

 1. פועלים על פי חוקים אוניברסליים שמהווים מערכת בקרה תבונית (בינת הלב) :

א.        אמונה - כוונה – סיבה - תוצאה = ייחוס עצמי ויצירה פנימית (תודעת אמת).

ב.        משיכה = אוטונומיה ומידת החופש.

ג.         השתקפויות = יחסים רקורסיביים/מעגליים משקפים ומשתקפים.

ד.        איזון =  יצירה עצמית, שינוי צורה.

 1. עובדים עם שפה חדשה שמעוררת סקרנות, גורמת לשאול שאלות, יוצרת הפרשי פוטנציאל, מקשיבה לקריאת המהות.
 2. מפעילים תהליכי אימון, חינוך תודעתי ולימוד מעוררי השראה (לטחון – ללוש – לאפות – ללעוס - לבלוע).
 3. מחברים את הרוח לעשייה קונקרטית ואפקטיבית (כולל הערכת אנשים, עובדים, ביצועים).
 4. מפעילים צוות מקצועי בתחומי חוויה שונים (פיתוח ארגוני, פיתוח מנהיגות, לידה מחדש, NLP, מוסיקה, תנועה).

 

מעגל חיצוני  What

 1. מוצרי חשיפה
 2. מוצרי העצמה
 3. מוצרי פרמיום

 

מוצרי חשיפה:

 1. הרצאות מבוא על: המציאות משתנה...האדם משתנה...הארגונים משתנים...היחסים משתנים: להשיג את העוצמה של הקומה ה-100.
 2. חברותא לומדת: תהליך למידה רקורסיבי כל יום רביעי בשבוע על נושאים שעולים בהקשר לתכני ארגניה.
 3. מפגשי אימון 1:1 למנכ"ל = חשיפה לחדש [5 מפגשים, שעתיים כ"א]:

א.        התכלית והייעוד – נתיב המסע האישי והארגוני אל עבר הקומה ה-100 - טרנספורמציה עוצמתית שזורעת את זרעי העתיד עכשיו.

ב.        שדה העוצמה של הארגון; כיצד לצמצם את הפער בין הקומה הנוכחית שלו/של הארגון לבין הקומה ה-100? זיהוי חיסרון – גילוי הזדמנויות – טיפוס.

ג.         תפישה אלופואטית לעומת אוטופואטית של ארגונים.

ד.        השראה – המצאה בתהליכי קבלת החלטות בארגון (בכול צומת של התנסות ישנה ביפורקציה: R - החלטה ארצית: ליניארית, משועבדת, מותנית, לעומתית, האדם במרכז...או L – החלטה אוניברסלית: קוואנטית, חופשית, מהותית, עבודה עם חוקים אוניברסליים. הקמת 3 חדרי כושר).

ה.        מרחבי שותפות – התכללות ביחסים ובעבודת צוותים.

 

מוצרי העצמה:

 1. פיתוח הארגון כמערכת אוטופואטית (self-creation) של הקומה ה-100 – תהליך סדנתי להנהלה הבכירה [20 מפגשים בני 3 שעות כ"א + ליווי]:

 

א.        מחזון ארגוני אל תכלית משמעותית: לטפס ולהשיג את העוצמה של הקומה ה-100.

ב.        שינוי תודעתי - שינוי פרדיגמלי (mind sets) אשר גורמים למציאות להשתנות, לאדם להשתנות, לארגון להשתנות, ליחסים להשתנות.

ג.         ההצלחה החדשה - להיות יותר בעזרת הכישרון האוטופואטי.

ד.        גיבוש תרבות ארגונית = השדה האלקטרומגנטי של הארגון שמבוססת על 4 יסודות המצפן האוניברסלי.

ה.        ארגוני המחר החדשים: פיתוח ארגונים כמערכות אוטופואטיות חיות, דינמיות, צומחות, מתחדשות, משתנות מתוך עצמן (organization of creation), מתוך החדשנות הקוגניטיבית שלהן. זאת במקום להמשיך ולפעול כמערכות אלופואטיות שהינן מכאניות ופונקציונליות (organization of mind). מערכת אוטופואטית מאופיינת על ידי 4 מהויות: יחסים רקורסיביים, אוטונומיה, ייחוס עצמי, יצירה עצמית (Self – We – Organization Creation). 

ו.          המבנה הארגוני של מערכות אוטופואטיות הוא שילוב בין 7 גופים פונקציונליים ל- 7 גופים אנרגטיים: I have /ייצור, I feel/שיווק ומכירות, I can/כספים ורכש, I love/משאבי אנוש, I speak/תקשורת, למידה, I see/מחקר ופיתוח, תהליכי כבה"ח, I know/עוצמה, ידיעה, תרבות ערכית. לשם כך נהלים את המתח בין אורות – מעגל הצליל והאור (פוטנציאל, מציאות אונטולוגית) לכלים – מעגל האש (גוף, מציאות אפיסטמולוגית).

ז.          גיבוש מנהיגות הארגון בשלוש, במקום מנהיג בודד בצמרת (הכול בבריאה יושב על משולש הבסיס).

ח.        פיתוח ההנהלה הראשית בארגון כ"מנהיגות בשלוש" במקום מנהיג בודד בצמרת (הכול בבריאה יושב על משולש הבסיס): צלע אחת CEO: אחראי על המעגל האמצעי של הארגון – מחשבה, אור, איזון בין שורה עליונה לשורה תחתונה, פיתוח עסקי (0). צלע שניה CCO : אחראי על המעגל החיצוני של הארגון/שורה עליונה – צליל, מים, תודעה, צמיחה, התחדשות, השתנות, פיתוח ארגוני, פיתוח מנהיגות, תרבות ארגונית (-). צלע שלישית COO : אחראי על המעגל הפנימי של הארגון/שורה תחתונה – אש, ביצוע, עמידה בתוכניות, תגמול/שכר, רכש, תפעול.    

ט.        הפעלת חוקי תנועה אוטופואטיים שהם נצחיים וקבועים. זוהי מערכת בקרה תבונית בתהליכי קבלת החלטות.

י.          גיבוש 3 חדרי כושר ארגוניים שמאפשרים ניהול חכם של עוצמות הארגון ועוצמות המוח הארגוני.

יא.     פיתוח מרחבי שותפות – מודל לעבודת צוותים מועצמים ולפיתוח תודעת שירות. המכלול הוא המנצח ולא מבריקים בודדים.

יב.      ניהול תוצאות של שורה עליונה - שורה תחתונה: ההצלחה החדשה.

יג.       ליווי ההנהלה בתהליכי היישום בשטח.

 

 1. פיתוח מנהלי מסגרות בארגון כמנהיגי אור = עובדי צווארון הזהב [26 מפגשים, 3 שעות כ"א]:

ראשו בשמיים ורגליו נטועות באדמה = נקודת מוקד של השפעה (ממוח מיקרו למוח מאקרו)...פועל על פי אמת גדולה יותר...מצמצם את הפער בין לדבר על - לבין לעשות את...פועל במציאות של משתתפים ולא של צופים/מגיבים...בעליו של הקיום שלו ולא בעלים על...בעל עוצמת מוח ותודעה אוניברסליים...פועל מתוך: להיות - תודעת מהות, לגלות/לדעת - תודעת מילה, לעשות/להשיג - תודעת עין. נוסחה הפוכה למה שמקובל היום: להשיג – לגלות – להיות.

 

א.            מצחיק אותי לדעת שדגים בים צמאים – שינוי פרדיגמלי מ- low vibration ל- high vibration – מהי המשמעות?

ב.             התכלית החדשה: טיפוס והשגת העוצמה של הקומה ה-100.

ג.              איחוד 1000 פנים (מערכת דו גרעינית) – העצמה: השגת מהות אור – אהבה – עוצמה, יצירת פלטפורמת טיפוס אל הקומה ה-100.

ד.             הייעוד.

ה.            להפעיל את הכישרון האוטופואטי – אינטליגנציה רוחנית בנתיב ההתפתחות ליותר.

ו.              תרבות ערכית אישית וארגונית.

ז.              מחשבת הבריאה והחוקים.

ח.            מפת הטיפוס/סולם הטיפוס בנתיב האוניברסלי וסיפורי מסעות

ט.            להיות בורא אוטופואטי (self-creation) שמפלרטט בין מציאות אונטולוגית למציאות אפיסטמולוגית - ניהול מערכת היחסים בין אורות לכלים.

י.              שינוי mind sets על ידי תודעה – בינה – היגיון – מודעות – הבנה עמוקה...השגת חדשנות קוגניטיבית.

יא.          3 חדרי כושר.

יב.          מרחבי שותפות ביחסים ובעבודת צוות - מצפון חובות הלב.

יג.           להיות מנהיג אור: נקודת מוקד של עוצמת השפעה.

 

 1. פיתוח 'אדם גדול' – מחונן עשייה – בורא [26 מפגשים, 3 שעות כ"א]:

ראשו בשמיים ורגליו נטועות באדמה = נקודת מוקד של השפעה (ממוח מיקרו למוח מאקרו)...פועל על פי אמת גדולה יותר...מצמצם את הפער בין לדבר על - לבין לעשות את...פועל במציאות של משתתפים ולא של צופים/מגיבים...בעליו של הקיום שלו ולא בעלים על...בעל עוצמת מוח ותודעה אוניברסליים...פועל מתוך: להיות - תודעת מהות, לגלות/לדעת - תודעת מילה, לעשות/להשיג - תודעת עין. נוסחה הפוכה למה שמקובל היום: להשיג – לגלות – להיות.

 

א.        מצחיק אותי לדעת שדגים בים צמאים – שינוי פרדיגמלי מ- low vibration ל- high vibration – מהי המשמעות?

ב.         התכלית החדשה: טיפוס והשגת העוצמה של הקומה ה-100.

ג.          איחוד 1000 פנים (מערכת דו גרעינית) – העצמה: השגת מהות אור – אהבה – עוצמה, יצירת פלטפורמת טיפוס אל הקומה ה-100.

ד.         הייעוד.

ה.        להפעיל את הכישרון האוטופואטי – אינטליגנציה רוחנית בנתיב ההתפתחות ליותר.

ו.          תרבות ערכית אישית וארגונית.

ז.          מחשבת הבריאה והחוקים.

ח.        מפת הטיפוס/סולם הטיפוס בנתיב האוניברסלי וסיפורי מסעות

ט.        להיות בורא אוטופואטי (self-creation) שמפלרטט בין מציאות אונטולוגית למציאות אפיסטמולוגית - ניהול מערכת היחסים בין אורות לכלים.

י.          שינוי mind sets על ידי תודעה – בינה – היגיון – מודעות – הבנה עמוקה...השגת חדשנות קוגניטיבית.

יא.      3 חדרי כושר.

יב.      מרחבי שותפות ביחסים ובעבודת צוות - מצפון חובות הלב.

יג.       להיות מחונני עשייה – אדם גדול – מנהיג אור: מצמצמים את הפער בין לדבר על...לבין לעשות את, השגת הבנה עמוקה, ידע האמת.

 

 1. פיתוח מרחבי שותפות ביחסים ובעבודת צוותים [8 מפגשים, 3 שעות כ"א]:

א.            'ציפור ודג אוהבים זה את זו. היכן יגורו?' : מ- Us – I ל- We – Unity.

ב.            בריאה = יחסים = self-we-organization-tomorrow creation.

ג.             התכלית (הקודקוד) וחובת המשימה (נקודת המוקד במרכז) – פירמידת היחסים.

ד.             3 סוגי יחסים: סימביוזה (ארכיטיפ השבט), שיתופי פעולה (ארכיטיפ האינדיבידואל), שותפות (ארכיטיפ we).

ה.            6 ערכים בונים את מרחב השותפות: אחריות לנתיב האישי – מחויבות למכלול – אמון וכבוד – תקשורת כנה ושקופה – למידה – השתייכות. משקיעים מאמצים בשינוי צורת היחסים/התנועה (טיפול ב- 6 ערכים) ולא בשינוי בני אדם.

ו.               ערכים שבונים את מרחב השותפות: אחריות .

ז.              התאבכות חיובית – התאבכות שלילית.


 

מוצרי פרמיום:

 1. תהליך הוליסטי לארגונים הכולל תוכניות: אימון 1:1, מערכת אוטופואטית, מנהיגי אור, מרחבי שותפות.
 2. תהליך הוליסטי לאדם הכולל תוכניות: אדם גדול, מרחבי שותפות.

 

תוצאות – מה יצא לי מזה?

לאחר שתקפצו אל אוקיינוס ארגניה ותתחילו לשחות – לצלול – לטפס, תיווכחו כי -

אנחנו בארגניה מתחברים – מובילים – מציגים פתרונות מסדר גבוה – נותנים מענה להתלבטויות שלכם!

הסבר טכנולוגי מאוד ייחודי לארגניה שמביא לתועלות ולתוצאות ייחודיות ומהירות:

רובנו, כאשר עלינו להתחרות נגד מבריקים, לוחמניים, מניפולטיביים, או לחדש, או להמציא, אנחנו נעלמים דום ונכנעים לבינוניות.

כעת, עם המפגש עם ארגניה זה נגמר!!!

הנחת העבודה שלנו היא כי בתוכנו קיים כישרון אוטופואטי להיות ייחודיים, ליצור ערך מוסף יוצא דופן, להביא יצירתיות וחדשנות לקיומנו, להיות בקדמת הבמה. אך כדי להפעיל את הכישרון האוטופואטי, עלינו להגדיל את עוצמת הג'יגה של הזיכרון שלנו.

למשל, אם רוב האנשים/ארגונים עובדים עם 5-6-7 ג'יגה, כלומר, עם מפתן זיכרון מאוד ארצי, חומרי, מוגבל, אנחנו חייבים לעבור לעבוד עם 8-9-10 ג'יגה = להרחיב את מפתן הזיכרון. 

זהו אתגר "טכנולוגי" מרתק בנתיב האבולוציה שלנו. השכחה או ההדחקה נמצאות במנגנון הזיכרון שמתאים את יכולת הקיבול שלו לעוצמת המדיום בו הוא נוכח. לדוגמה, אם במדיום הארצי ניתן לעבוד עם עוצמות ידע - זיכרון 3-4-5 ג'יגה, הרי שעם פתיחת שערי שמיים, יש לנו הזדמנות לעבוד עם עוצמות ידע גבוהות יותר. כלומר, אנחנו צריכים להגדיל/להרחיב את עוצמת הזיכרון: לעבוד עם 6-7-8-9-10 ג'יגה.   

האמת שאין עבודה זו קשה מדי. עלינו רק למצוא את המפתחות המתאימים כדי לפתוח את צופני הזיכרון. המפתחות הם עוצמת תדר. ככול שעוצמת התדר תהיה גבוהה יותר, כך מפתן הזיכרון יפתח ויתרחב.

איך עושים זאת? בעזרת הכישרון האוטופואטי. אנחנו מתחילים לשאול שאלות מסקרנות, מבקשים לדעת משהו חדש, מטעינים את התודעה כמו מפוח שמעצים את אורה, העוצמה החדשה פותחת את המנעולים מעל הארכיבים, מגיעים  להבנה עמוקה של הדברים, והבנה עמוקה מובילה לידיעת האמת. אז אנחנו משיגים עוצמת תדר שמשתקפת ומשפיעה בדומייה ולעומק.

 • תועלות בשורה העליונה:
 1. סוף סוף אתם הופכים לעוצמתיים, משמעותיים, רלוונטיים...למה שאנחנו באמת (הקומה ה-(100.
 2. אתם יוצרים מחר חדש שיש בו ערך מוסף ייחודי, בלי קשר למתחרים או לסביבה.
 3. אתם הופכים למחונני עשייה שההגה לחיינו בידינו (חתכנו השפעות), מצמצמים את הפער בין לדבר על...לבין לעשות את.
 4. אתם מתמקדים בחשוב ובנכון.
 5. אתם הופכים למערכות חסונות, עמידות, שמחות, בריאות משפיעות.הארץ ישנה  – השמיים חסרים/ ד"ר ברכה קליין תאיר

4.      אתם מגדילים את עוצמת התודעה והמוח ומשיגים חדשנות קוגניטיבית בעזרת: תודעה –  מנגנון חשיבה - מצפון – רצון.

אם זה לא מזיז לכם...אינכם יכולים להיות הלקוחות או התלמידים שלנו, כי אז זה אומר שאתם מחכים למבחני התעוררות שיהדקו את חבל החנק סביב צווארכם!

אבל,

אם אתם סקרנים ומטורפים לגלות או למצוא את היכולת הכול יכולה שלכם, את מהותכם המלאה והעוצמתית שאינכם מכירים עדיין (במקום להמשיך לדעת רק את הנראה מבעד לחור המנעול)...

אם אתם מלאי תשוקה לברוא מחר חדש – אדם חדש – ארגון חדש, להשפיע ולהביא תקווה (במקום לשכפל את המוכר)...

אם אתם כמהים להרחיב ולהעצים את תיבת הפוטנציאל הארגוני שלכם ולהשיג מכפלות של הצלחה, השפעה ועוצמה (במקום לטחון את ה- 5% שאתם מנצלים)...

אם אתם להוטים לקבל החלטות תבוניות המתבססות על חדשנות קוגניטיבית ועל יצירתיות מלאת השראה (במקום להיצמד להשפעות ולהתניות)...

ואם אתם מספיק אמיצים כדי לפרוץ מנעולים, לפתוח שערים, להפיל מחסומים ומכשולים, לצלוח שדות עוצמה של ידע ואנרגיה ולהגיע אל עבר הקומה ה-100...

אנחנו בארגניה נותנים לכם את המפתחות – השיטה – התהליכים האוטופואטיים (self-creation) לטפס מארציות מקבעת, מוגבלת ומרובעת, אל עבר סדר אוניברסלי גבוה, דינמי, רקורסיבי ועוצמתי!!! אל תחכו לעניבת החנק!!!

ארגניה בראשותה של ד"ר ברכה קליין תאיר (Self-Creation Mentor), נחשבת לפורצת דרך, לחדשנית, ליצירתית מזה 47 שנים...משלבת רוח/שמיים וחומר/ארץ כדי להאיץ תהליכי טיפוס אל עבר הקומה ה-100.

מעגל פנימי Why  :

תכלית/חזון:

 

לטפס ולממש את מלוא הפוטנציאל העוצמתי שלנו אשר בקומה ה-100.

 

רובנו מבזבזים זמן, אנרגיה ומשאבים: בחיפוש כלים וטכניקות מדף על מנת להצליח בעולם רדוף השגיות חומרית ומעמדות...בהתנהלות עיוורת בתוך עולם של שפע...בסגידה לערכים גשמיים ובמאבק על הדולר הנכסף...בהישרדות במציאות של מחסור...בהמשיך קיומכם כמערכות אלופואטיות - מערכות מכאניות - פונקציונליות שמגיבות לגירויים חיצוניים מתוך חור מנעול תודעתי קטן, שמתאימות את עצמן לסביבה חיצונית, שמופעלות על ידי מאפייני זהות-אישיות שיש בהם לעומתיות, רגשנות, השוואתיות (גבולות מטא–אתניים), כוחנות ושליטה (דורשת שעות מוסך רבות), קיום שהופך את כולנו למתוסכלים, כואבים, משעממים, אפורים ורדודים...

לכן, אנחנו נמצאים בעסק של 'יותר': להיות - לחשוב – לראות – לדעת – לעשות –  להשיג יותר.

 צמיחה

 


עוצמה

 


השפעה

 


חדשנות

 


השתנות

 


מצוינות

 


תודעה

 


מוח

 


רצון

 

 

ה'יותר' שהתרגלנו אליו הנו ארצי, חומרי, פונקציונלי, מותגי. הוא תמיד מוחשי. הוא תמיד השוואתי לעומתי, שיפוטי, מפריד. הוא תמיד אוגר את העוד משהו מאותו דבר - חשיבה ליניארית. הוא תמיד מתבסס על סרגל מדידה ארצי של שנת עולם ומדידת זמן כמו מסה, נפח, מהירות אור. על פי סרגל זה, ככל שגוף בעל מסה ונפח גדולים, הוא בעל השפעה יותר, וההיפך

במרכז החשיבה – הראייה – העשייה של ה'יותר' הזה ניצב האגו כאוחז בהגה לחיינו. הוא תמיד רוצה עוד 'צעצועים' שייצגו את עושרו. הוא תמיד רוצה להיות צודק והרעיון שלו תמיד נכון. הוא תמיד רוצה לתפוס נפח במרחב ולהשפיע. הוא תמיד רוצה לנכס אליו הכול כי לדעתו הכול מצומצם ומוגבל.

ה'יותר' שאני מבקשת להדגיש מבוסס על סרגל מדידה אוניברסלי  של עוצמת תדר של מחשבה/של אנרגיות מוח (שנת אור). כאשר אנחנו מצליחים לרכז את עוצמת התדרים של מחשבות ואנרגיות לנקודת מוקד אחת קטנה ככול שתהיה, עוצמת ההשפעה שלנו גדלה. יכולת החדשנות הקוגניטיבית שלנו גדלה. אנחנו צומחים, מתחדשים ומשתנים לעיתים קרובות מתוך עצמנו. אנחנו הופכים לאנשים שלמים יותר.

תרבות ארגונית/ערכים לחיזוק השדה המגנטי האישי והארגוני – להיות דוגמה ומופת ערכי:

 1. החיים הם הלקוח היחיד:

ü        ליצור מחר חדש כל יום מחדש, בפחות זמן, מאמץ ומשאבים.

ü        לממש חיים שחלמנו לחיות.

 

 1. צמיחה, התחדשות, השתנות (העצמה) הם העסק היחיד:

ü        לעבוד עם הכישרון האוטופואטי self-creation הטבוע בנו להפעיל את המפתחות הנכונים שיפתחו את ארכיבי הסוד הקיימים בתוכנו מנצח העבר ועד לנצח העתיד, שהם ה'דלק' להתנעת הטיפוס אל עבר העוצמה של הקומה ה-100 שהיא קומת הפוטנציאל השלם.

ü        להתפתח כמערכת אוטופואטית self-creation: מערכת חיה, דינמית, תודעתית ויצירתית, שיוצרת מתוך עצמה צמיחה, חדשנות, השתנות, מצוינות, עוצמה והשפעה, תוך כדי טיפוס אל עבר ממדי מציאות גבוהים יותר. מערכת אוטופואטית מוערכת על פי עוצמת תדר במקום על פי עוצמת מסה/נפח.

ü        לפתח חדשנות קוגניטיבית: בינה – היגיון – מודעות – מצפון – הבנה עמוקה - רצון ובכך, להתגבר על הרגלים והתניות, לפרק אטומי מחשבות מקבעות, להינתק מכבלי ארץ.

ü        לפלרטט באומץ עם אי הוודאות, עם הלא מוכר, עם הלא מובן.

ü        להשיג מטרות שלא היינו מסוגלים להגיע אליהן בעבר, או לא ראינו אותן בעבר.

ü        להיות בעלי משימה של שירות (תודעת ה- 6).

 

 1. התכללות ביחסים ובעבודת צוות הם הרווח היחיד:

ü        לשנות פרדיגמות: מ- I-US  (שבטיות, אחידות, אינדיבידואליות, יצירתיות, תועלת אישית) ל- WE-UNITY (התכללות, טובת המכלול, אחדות הניגודים, עוצמת השראה).

ü        לפתח מרחבי שותפות שמתבססים על איסוף עוצמה לעוצמה (לא משאירים פירור על צלחת המזון) ויצירת פלטפורמה מאוחדת ומרוכזת לטיפוס (6 ערכים).

 

 1. אהבה תודעתית היא העתיד היחיד:

ü        היא עוגן האמון והאומץ (ידע האמת).

ü        מציגה אותנטיות, כנות, שקיפות.

ü        מפעילה: תודעת משימה – תודעת תקנה – ביצוע ללא פחד או ספק.

 


 

מעגל אמצעי:  How

 1. מתמקדים בתנועה תודעתית חדשה במקום בשינוי תכנים/מחשבות/תוכניות/תכונות וכד', שמגבירה את עוצמת המוח ואת מימוש הפוטנציאל. מקימים 3 חדרי כושר:

א.          חדר כושר לאימון בטיפוס אנכי אל עבר הקומה ה-100: במקום הליכה/ריצה אופקית מוכרת, אנחנו משחיזים את התודעה, מדייקים את מנגנון החשיבה, ממגנטים "דלק" אנרגטי חדש שמפעיל את מחולל המוח באופן מואץ יותר (מנגנון החשיבה: בינה – היגיון – מודעות – מצפון – הבנה עמוקה - רצון), פותחים ארכיבי ידע ומתחילים לטפס על גבי סולם בן 6X3 שלבים: ארצי – שמימי – אוניברסלי (ממוטציה לאותות מוח). 

ב.           חדר כושר לאימון בפריצת שערים: מסתעפים: מתנסים, חוקרים, מנתחים, פורמים, מגלים את האנטיתזה (explore - discover), מתמקדים: מתכללים (פוטוסינתזה), מתעדפים, עושים פוטוסינתזה (integrate - transform).

ג.            חדר כושר לאימון בנשימה: נשיפה: מהפנים החוצה, דוחפים עוצמה והשפעה, שאיפה: מהחוץ פנימה, מושכים ידע ואנרגיות מממדים גבוהים יותר, התרחבות: התכללות ביחסים על מנת ליצור נקודת מוקד מרוכזת ועוצמתית.

 1. פועלים על פי חוקים אוניברסליים שמהווים מערכת בקרה תבונית (בינת הלב) :

א.        אמונה - כוונה – סיבה - תוצאה = ייחוס עצמי ויצירה פנימית (תודעת אמת).

ב.        משיכה = אוטונומיה ומידת החופש.

ג.         השתקפויות = יחסים רקורסיביים/מעגליים משקפים ומשתקפים.

ד.        איזון =  יצירה עצמית, שינוי צורה.

 1. עובדים עם שפה חדשה שמעוררת סקרנות, גורמת לשאול שאלות, יוצרת הפרשי פוטנציאל, מקשיבה לקריאת המהות.
 2. מפעילים תהליכי אימון, חינוך תודעתי ולימוד מעוררי השראה (לטחון – ללוש – לאפות – ללעוס - לבלוע).
 3. מחברים את הרוח לעשייה קונקרטית ואפקטיבית (כולל הערכת אנשים, עובדים, ביצועים).
 4. מפעילים צוות מקצועי בתחומי חוויה שונים (פיתוח ארגוני, פיתוח מנהיגות, לידה מחדש, NLP, מוסיקה, תנועה).

 

מעגל חיצוני  What

 1. מוצרי חשיפה
 2. מוצרי העצמה
 3. מוצרי פרמיום

 

מוצרי חשיפה:

 1. הרצאות מבוא על: המציאות משתנה...האדם משתנה...הארגונים משתנים...היחסים משתנים: להשיג את העוצמה של הקומה ה-100.
 2. חברותא לומדת: תהליך למידה רקורסיבי כל יום רביעי בשבוע על נושאים שעולים בהקשר לתכני ארגניה.
 3. מפגשי אימון 1:1 למנכ"ל = חשיפה לחדש [5 מפגשים, שעתיים כ"א]:

א.        התכלית והייעוד – נתיב המסע האישי והארגוני אל עבר הקומה ה-100 - טרנספורמציה עוצמתית שזורעת את זרעי העתיד עכשיו.

ב.        שדה העוצמה של הארגון; כיצד לצמצם את הפער בין הקומה הנוכחית שלו/של הארגון לבין הקומה ה-100? זיהוי חיסרון – גילוי הזדמנויות – טיפוס.

ג.         תפישה אלופואטית לעומת אוטופואטית של ארגונים.

ד.        השראה – המצאה בתהליכי קבלת החלטות בארגון (בכול צומת של התנסות ישנה ביפורקציה: R - החלטה ארצית: ליניארית, משועבדת, מותנית, לעומתית, האדם במרכז...או L – החלטה אוניברסלית: קוואנטית, חופשית, מהותית, עבודה עם חוקים אוניברסליים. הקמת 3 חדרי כושר).

ה.        מרחבי שותפות – התכללות ביחסים ובעבודת צוותים.

 

מוצרי העצמה:

 1. פיתוח הארגון כמערכת אוטופואטית (self-creation) של הקומה ה-100 – תהליך סדנתי להנהלה הבכירה [20 מפגשים בני 3 שעות כ"א + ליווי]:

 

א.        מחזון ארגוני אל תכלית משמעותית: לטפס ולהשיג את העוצמה של הקומה ה-100.

ב.        שינוי תודעתי - שינוי פרדיגמלי (mind sets) אשר גורמים למציאות להשתנות, לאדם להשתנות, לארגון להשתנות, ליחסים להשתנות.

ג.         ההצלחה החדשה - להיות יותר בעזרת הכישרון האוטופואטי.

ד.        גיבוש תרבות ארגונית = השדה האלקטרומגנטי של הארגון שמבוססת על 4 יסודות המצפן האוניברסלי.

ה.        ארגוני המחר החדשים: פיתוח ארגונים כמערכות אוטופואטיות חיות, דינמיות, צומחות, מתחדשות, משתנות מתוך עצמן (organization of creation), מתוך החדשנות הקוגניטיבית שלהן. זאת במקום להמשיך ולפעול כמערכות אלופואטיות שהינן מכאניות ופונקציונליות (organization of mind). מערכת אוטופואטית מאופיינת על ידי 4 מהויות: יחסים רקורסיביים, אוטונומיה, ייחוס עצמי, יצירה עצמית (Self – We – Organization Creation). 

ו.          המבנה הארגוני של מערכות אוטופואטיות הוא שילוב בין 7 גופים פונקציונליים ל- 7 גופים אנרגטיים: I have /ייצור, I feel/שיווק ומכירות, I can/כספים ורכש, I love/משאבי אנוש, I speak/תקשורת, למידה, I see/מחקר ופיתוח, תהליכי כבה"ח, I know/עוצמה, ידיעה, תרבות ערכית. לשם כך נהלים את המתח בין אורות – מעגל הצליל והאור (פוטנציאל, מציאות אונטולוגית) לכלים – מעגל האש (גוף, מציאות אפיסטמולוגית).

ז.          גיבוש מנהיגות הארגון בשלוש, במקום מנהיג בודד בצמרת (הכול בבריאה יושב על משולש הבסיס).

ח.        פיתוח ההנהלה הראשית בארגון כ"מנהיגות בשלוש" במקום מנהיג בודד בצמרת (הכול בבריאה יושב על משולש הבסיס): צלע אחת CEO: אחראי על המעגל האמצעי של הארגון – מחשבה, אור, איזון בין שורה עליונה לשורה תחתונה, פיתוח עסקי (0). צלע שניה CCO : אחראי על המעגל החיצוני של הארגון/שורה עליונה – צליל, מים, תודעה, צמיחה, התחדשות, השתנות, פיתוח ארגוני, פיתוח מנהיגות, תרבות ארגונית (-). צלע שלישית COO : אחראי על המעגל הפנימי של הארגון/שורה תחתונה – אש, ביצוע, עמידה בתוכניות, תגמול/שכר, רכש, תפעול.    

ט.        הפעלת חוקי תנועה אוטופואטיים שהם נצחיים וקבועים. זוהי מערכת בקרה תבונית בתהליכי קבלת החלטות.

י.          גיבוש 3 חדרי כושר ארגוניים שמאפשרים ניהול חכם של עוצמות הארגון ועוצמות המוח הארגוני.

יא.     פיתוח מרחבי שותפות – מודל לעבודת צוותים מועצמים ולפיתוח תודעת שירות. המכלול הוא המנצח ולא מבריקים בודדים.

יב.      ניהול תוצאות של שורה עליונה - שורה תחתונה: ההצלחה החדשה.

יג.       ליווי ההנהלה בתהליכי היישום בשטח.

 

 1. פיתוח מנהלי מסגרות בארגון כמנהיגי אור = עובדי צווארון הזהב [26 מפגשים, 3 שעות כ"א]:

ראשו בשמיים ורגליו נטועות באדמה = נקודת מוקד של השפעה (ממוח מיקרו למוח מאקרו)...פועל על פי אמת גדולה יותר...מצמצם את הפער בין לדבר על - לבין לעשות את...פועל במציאות של משתתפים ולא של צופים/מגיבים...בעליו של הקיום שלו ולא בעלים על...בעל עוצמת מוח ותודעה אוניברסליים...פועל מתוך: להיות - תודעת מהות, לגלות/לדעת - תודעת מילה, לעשות/להשיג - תודעת עין. נוסחה הפוכה למה שמקובל היום: להשיג – לגלות – להיות.

 

א.            מצחיק אותי לדעת שדגים בים צמאים – שינוי פרדיגמלי מ- low vibration ל- high vibration – מהי המשמעות?

ב.             התכלית החדשה: טיפוס והשגת העוצמה של הקומה ה-100.

ג.              איחוד 1000 פנים (מערכת דו גרעינית) – העצמה: השגת מהות אור – אהבה – עוצמה, יצירת פלטפורמת טיפוס אל הקומה ה-100.

ד.             הייעוד.

ה.            להפעיל את הכישרון האוטופואטי – אינטליגנציה רוחנית בנתיב ההתפתחות ליותר.

ו.              תרבות ערכית אישית וארגונית.

ז.              מחשבת הבריאה והחוקים.

ח.            מפת הטיפוס/סולם הטיפוס בנתיב האוניברסלי וסיפורי מסעות

ט.            להיות בורא אוטופואטי (self-creation) שמפלרטט בין מציאות אונטולוגית למציאות אפיסטמולוגית - ניהול מערכת היחסים בין אורות לכלים.

י.              שינוי mind sets על ידי תודעה – בינה – היגיון – מודעות – הבנה עמוקה...השגת חדשנות קוגניטיבית.

יא.          3 חדרי כושר.

יב.          מרחבי שותפות ביחסים ובעבודת צוות - מצפון חובות הלב.

יג.           להיות מנהיג אור: נקודת מוקד של עוצמת השפעה.

 

 1. פיתוח 'אדם גדול' – מחונן עשייה – בורא [26 מפגשים, 3 שעות כ"א]:

ראשו בשמיים ורגליו נטועות באדמה = נקודת מוקד של השפעה (ממוח מיקרו למוח מאקרו)...פועל על פי אמת גדולה יותר...מצמצם את הפער בין לדבר על - לבין לעשות את...פועל במציאות של משתתפים ולא של צופים/מגיבים...בעליו של הקיום שלו ולא בעלים על...בעל עוצמת מוח ותודעה אוניברסליים...פועל מתוך: להיות - תודעת מהות, לגלות/לדעת - תודעת מילה, לעשות/להשיג - תודעת עין. נוסחה הפוכה למה שמקובל היום: להשיג – לגלות – להיות.

 

א.        מצחיק אותי לדעת שדגים בים צמאים – שינוי פרדיגמלי מ- low vibration ל- high vibration – מהי המשמעות?

ב.         התכלית החדשה: טיפוס והשגת העוצמה של הקומה ה-100.

ג.          איחוד 1000 פנים (מערכת דו גרעינית) – העצמה: השגת מהות אור – אהבה – עוצמה, יצירת פלטפורמת טיפוס אל הקומה ה-100.

ד.         הייעוד.

ה.        להפעיל את הכישרון האוטופואטי – אינטליגנציה רוחנית בנתיב ההתפתחות ליותר.

ו.          תרבות ערכית אישית וארגונית.

ז.          מחשבת הבריאה והחוקים.

ח.        מפת הטיפוס/סולם הטיפוס בנתיב האוניברסלי וסיפורי מסעות

ט.        להיות בורא אוטופואטי (self-creation) שמפלרטט בין מציאות אונטולוגית למציאות אפיסטמולוגית - ניהול מערכת היחסים בין אורות לכלים.

י.          שינוי mind sets על ידי תודעה – בינה – היגיון – מודעות – הבנה עמוקה...השגת חדשנות קוגניטיבית.

יא.      3 חדרי כושר.

יב.      מרחבי שותפות ביחסים ובעבודת צוות - מצפון חובות הלב.

יג.       להיות מחונני עשייה – אדם גדול – מנהיג אור: מצמצמים את הפער בין לדבר על...לבין לעשות את, השגת הבנה עמוקה, ידע האמת.

 

 1. פיתוח מרחבי שותפות ביחסים ובעבודת צוותים [8 מפגשים, 3 שעות כ"א]:

א.            'ציפור ודג אוהבים זה את זו. היכן יגורו?' : מ- Us – I ל- We – Unity.

ב.            בריאה = יחסים = self-we-organization-tomorrow creation.

ג.             התכלית (הקודקוד) וחובת המשימה (נקודת המוקד במרכז) – פירמידת היחסים.

ד.             3 סוגי יחסים: סימביוזה (ארכיטיפ השבט), שיתופי פעולה (ארכיטיפ האינדיבידואל), שותפות (ארכיטיפ we).

ה.            6 ערכים בונים את מרחב השותפות: אחריות לנתיב האישי – מחויבות למכלול – אמון וכבוד – תקשורת כנה ושקופה – למידה – השתייכות. משקיעים מאמצים בשינוי צורת היחסים/התנועה (טיפול ב- 6 ערכים) ולא בשינוי בני אדם.

ו.               ערכים שבונים את מרחב השותפות: אחריות .

ז.              התאבכות חיובית – התאבכות שלילית.


 

מוצרי פרמיום:

 1. תהליך הוליסטי לארגונים הכולל תוכניות: אימון 1:1, מערכת אוטופואטית, מנהיגי אור, מרחבי שותפות.
 2. תהליך הוליסטי לאדם הכולל תוכניות: אדם גדול, מרחבי שותפות.

 

תוצאות – מה יצא לי מזה?

לאחר שתקפצו אל אוקיינוס ארגניה ותתחילו לשחות – לצלול – לטפס, תיווכחו כי -

אנחנו בארגניה מתחברים – מובילים – מציגים פתרונות מסדר גבוה – נותנים מענה להתלבטויות שלכם!

הסבר טכנולוגי מאוד ייחודי לארגניה שמביא לתועלות ולתוצאות ייחודיות ומהירות:

רובנו, כאשר עלינו להתחרות נגד מבריקים, לוחמניים, מניפולטיביים, או לחדש, או להמציא, אנחנו נעלמים דום ונכנעים לבינוניות.

כעת, עם המפגש עם ארגניה זה נגמר!!!

הנחת העבודה שלנו היא כי בתוכנו קיים כישרון אוטופואטי להיות ייחודיים, ליצור ערך מוסף יוצא דופן, להביא יצירתיות וחדשנות לקיומנו, להיות בקדמת הבמה. אך כדי להפעיל את הכישרון האוטופואטי, עלינו להגדיל את עוצמת הג'יגה של הזיכרון שלנו.

למשל, אם רוב האנשים/ארגונים עובדים עם 5-6-7 ג'יגה, כלומר, עם מפתן זיכרון מאוד ארצי, חומרי, מוגבל, אנחנו חייבים לעבור לעבוד עם 8-9-10 ג'יגה = להרחיב את מפתן הזיכרון. 

זהו אתגר "טכנולוגי" מרתק בנתיב האבולוציה שלנו. השכחה או ההדחקה נמצאות במנגנון הזיכרון שמתאים את יכולת הקיבול שלו לעוצמת המדיום בו הוא נוכח. לדוגמה, אם במדיום הארצי ניתן לעבוד עם עוצמות ידע - זיכרון 3-4-5 ג'יגה, הרי שעם פתיחת שערי שמיים, יש לנו הזדמנות לעבוד עם עוצמות ידע גבוהות יותר. כלומר, אנחנו צריכים להגדיל/להרחיב את עוצמת הזיכרון: לעבוד עם 6-7-8-9-10 ג'יגה.   

האמת שאין עבודה זו קשה מדי. עלינו רק למצוא את המפתחות המתאימים כדי לפתוח את צופני הזיכרון. המפתחות הם עוצמת תדר. ככול שעוצמת התדר תהיה גבוהה יותר, כך מפתן הזיכרון יפתח ויתרחב.

איך עושים זאת? בעזרת הכישרון האוטופואטי. אנחנו מתחילים לשאול שאלות מסקרנות, מבקשים לדעת משהו חדש, מטעינים את התודעה כמו מפוח שמעצים את אורה, העוצמה החדשה פותחת את המנעולים מעל הארכיבים, מגיעים  להבנה עמוקה של הדברים, והבנה עמוקה מובילה לידיעת האמת. אז אנחנו משיגים עוצמת תדר שמשתקפת ומשפיעה בדומייה ולעומק.

 • תועלות בשורה העליונה:
 1. סוף סוף אתם הופכים לעוצמתיים, משמעותיים, רלוונטיים...למה שאנחנו באמת (הקומה ה-(100.
 2. אתם יוצרים מחר חדש שיש בו ערך מוסף ייחודי, בלי קשר למתחרים או לסביבה.
 3. אתם הופכים למחונני עשייה שההגה לחיינו בידינו (חתכנו השפעות), מצמצמים את הפער בין לדבר על...לבין לעשות את.
 4. אתם מתמקדים בחשוב ובנכון.
 5. אתם הופכים למערכות חסונות, עמידות, שמחות, בריאות משפיעות.
 6. אתם הופכים לאוטוריטה שראשה בשמיים (מחוברת לאמת) ורגליה נטועות עמוק באדמה (מחוברת לעשייה).

4.      אתם מגדילים את עוצמת התודעה והמוח ומשיגים חדשנות קוגניטיבית בעזרת: תודעה –  מנגנון חשיבה - מצפון – רצון.

 

 • תוצאות בשורה התחתונה:
 1. רווח.
 2. פחות תגובתיות – יותר ניטרליות.
 3. פחות רגשיות – יותר רציונליות.
 4. פחות גליות – יותר יציבות.
 5. פחות מאמץ – יותר דינמיות.
 6. פחות זמן – יותר אנרגיה.
 7. פחות משאבי חומר – יותר שדות מגנטיים.

 

 1. אתם הופכים לאוטוריטה שראשה בשמיים (מחוברת לאמת) ורגליה נטועות עמוק באדמה (מחוברת לעשייה).

 

 • תוצאות בשורה התחתונה:
 1. רווח.
 2. פחות תגובתיות – יותר ניטרליות.
 3. פחות רגשיות – יותר רציונליות.
 4. פחות גליות – יותר יציבות.
 5. פחות מאמץ – יותר דינמיות.
 6. פחות זמן – יותר אנרגיה.
 7. פחות משאבי חומר – יותר שדות מגנטיים.

 

logo בניית אתרים