מאמר:
טבחות אינה דבר פשוט/
ד"ר ברכה קליין תאיר

 

היום יותר מאי פעם, כדי להשיג הצלחה בכול תחום מחיינו, כדי להיות אנשים טובים יותר, כדי לחיות חיים שיש בהם משמעות והשראה, כדי להוביל את הארגונים שלנו אל פסגות מעוררות השראה, עלינו להפוך להיות טבחים שיודעים לעבוד נכון עם "חומרי גלם" חדשים: אנרגיות קוסמיות עוצמתיות רדיואקטיביות אשר מומטרות היום בעוצמה על הפלנטה על מנת להאיץ תהליכים אבולוציוניים. זו מהפכה בחשיבה, בהתנהלות, בתהליכי ריפוי. אנחנו בעצם נדרשים "להתבשל לפני האש יחד עם המזון, טבחות אינה פשוטה כלל" (ספר הידע, 12/127).

כטבחים, עלינו להעז לקפוץ למים (כדי לדעת לשחות, יש לקפוץ למים), לעבור חישוקי אש, להלך על חוד התער, לפלרטט עם אי וודאות, ולהתנסות במרכיבי "מזון" חדשים (אנרגיות קוסמיות בעלות קרינה רדיואקטיבית[1]), על מנת לייצר "מנות" חדשות ומפתיעות כל יום מחדש, בטיפוס אל עבר הקומה ה-100 – תכלית האבולוציה החדשה. גם אם שרפנו "תבשיל", נבין שמצב כזה נוצר למען האבולוציה שלנו.

קרינה קוסמית רדיואקטיבית משפיעה על האקלים שלנו (ראו את הכאוס בעונות השנה), נזרעת במזון ובמשקאות שאנחנו צורכים וחודרת ישירות לתאים שלנו. היא מסוכנת לקיום שלנו במינונים גבוהים, במיוחד בגוף שחסינותו חלשה (לכן אנחנו עדים להתפרצותן והתרחבותן של מחלות רבות וקשות כמו הסרטן). מאידך, היא חיונית ביותר כדי לסייע בידנו לצמוח, להתחדש ולטפס אבולוציונית אל עבר קומות עליונות של מציאות (מערכות אוטופואטיות). אכן, תגבורת קוסמית מגבירה את התנגודת של התאים שלנו. זה נכון לאנשים, לארגונים, למדינות, לפלנטה.

איך עובדים עם האנרגיות האלה נכון?

הכול קשור להבנה עמוקה של תהליכי אבולוציה – לידיעת אמת גבוהה יותר – לעמידות וחוסן פיסי/רגשי/מנטלי/רוחני. אלה ביחד יוצרים את ההילה (האורה), את השדה האלקטרומגנטי שלנו או של הארגונים שלנו שמשמשים כמערכת בקרה תבונית בין פנים לחוץ ובין חוץ לפנים (קרינת אור עדינה שמקיפה את הגוף או את הארגון ומשקפת את רמת החוסן. בגוף בריא ההילה תהיה אליפטית בדמות ביצה).

עוצמת מערכת הבקרה קובעת את מידת החשיפה שלנו לאמיתות חדשות ולידע גבוה שהינם הפוכים למוכר ולידוע. כי רק לידיעה שהיא מעל דעת ארצית, יש את הכוח לפרוץ מנעולים ולפתוח דלתות למציאויות חדשות. יש את הכוח לדעת מה נכון ולא מה כדאי. לדעת באיזה נתיב להלך במקום להתנסות בנתיבים שונים/ערוצים שונים ובעייתיים. היא קובעת את מידת העמידות והחוסן הפיסי, רגשי, מנטלי, רוחני.

על מנת לחזק את ההילה = מערכת הבקרה = השדה המגנטי שלנו ושל הארגונים שלנו, אנחנו חייבים, בנוסף להטענת אנרגיות קוסמיות בעלי קרינה אלפא וביתא (תגבורת של אנרגיות חומר), הטענת אנרגיות קוסמיות בעלי קרינת גמא שהיא אנטי חומר = פוטון של מחשבה. החל משנת 2017 ישנה התגברות בהמטרת קרינת גמא, כי האצה אבולוציונית קשורה לשינוי מהיר של מחשבות.

דומה הדבר לתהליך "הומאופתי"; כדי לרפא חומר, עלינו להביא חומר מדולל אשר מצד אחד מסלק את האפקט הרעיל של החומר, ומצד שני, משאיר את תכונותיו המרפאות. חומר מדולל הוא אנלוגיה לאנטי חומר, למחשבה קוסמית שהיא קרינת גמא. היא זו שמאפשרת לנו היום לזקק מחשבות, לשנות מחשבות, לשנות התנהגויות. אם נמשיך לתת כוח למוכר, לידוע, לנוח, לפחד, ללוחמנות, קרינת גמא הופכת למאוד מסוכנת.

כאשר ההילות שלנו ושל מערכות כמו ארגונים, ערים, מדינות, סדוקות וחלשות בגלל מחשבות ארציות דחוסות, שליליות, פרטניות, אגואיסטיות, פונקציונליות, לוחמניות, ספקניות, הטענות אנרגיות קוסמיות רדיואקטיביות, במיוחד קרינת גמא, יוצרות תוהו ובוהו שלילי בחיינו בכול התחומים שקשורים בין אדם למקום (אמונה), בין אדם לחברו (יחסים) ובין אדם לעצמו (חוסן), גורמות לעלייה בחולי במחלת הסרטן ובמחלות אוטואימוניות חדשות (מערכת החיסון נפגמת), גורמות לעלייה בעוצמת הדכדוכים והאלימות, גורמות לעלייה בהתנסויות קשות.

מנגד, הטענה קוסמית רדיואקטיבית, במיוחד בקרינת גמא, בגופים שההילות שלהם בריאות או נמצאים בתהליכי אבולוציה מודעים,  מגבירה את פתיחת צופני אמת גבוהה יותר וחיבור לידע מדויק יותר. מאפשרת להשתחרר מהמדיום הארצי הדחוס ולטפס אל עבר מדיום אוניברסלי עוצמתי ואמתי יותר (מעבר לצורה). היא גורמת להחזיר לעצמנו את המעלות הרוחניות והאדוניתיות שלנו כשותפים לבריאה. היא גורמת לשנות את צורת הגופים/כלים בתוכם אנחנו פועלים לגופים/כלים קריסטלים, שקופים, מעודנים, עמידים, עוצמתיים, כדי שנוכל להכיל עוצמות חדשות שיאפשרו לנו "לעבור" דרך קירות, מחסומים, תקרות, לנוע מהר יותר ממהירות האור, להיות רואה ובלתי נראה, לשגר את עצמנו לממדי מציאות אמיתית ולא חזיונית בתוכה אנחנו קיימים היום (טלפורטציה), ולמגנט אנשים...לקוחות...כסף...הצלחות.

על-כן, דווקא קרינת גמא העוצמתית יוצרת היום תהליך ברירה מואץ בין החסונים, המודעים, בעלי אינטליגנציה רוחנית - אבולוציונית, לבין אלה שאינם כאלה.

אדם או ארגון שמבקש ללמוד להכיל אנרגיות קוסמיות רדיואקטיביות במינון הנכון לתהליכי האבולוציה שלו, עליו לחזק את הגוף/הכלי ואת ההילה שסביבו. לשם כך עליו להטעין את התאים שלו באנרגיה חדשה שפותחת צופנים, עליו לטהר תכנים שליליים, עליו לפלרטט עם ידע חדש בלי לבקש הוכחה, עליו לפלרטט עם אמיתות חדשות ולקבל החלטות שונות מהמוכר, עליו להתכלל ביחסים (ליצור קואורדינטה) על מנת להעצים את חוללות המוח, עליו לעבור מרצון פרטני למכלול של רצון, עליו לאיין את האגו ולהעצים את המהות, עליו לנהל מורכבות ולהשיג אחדות הניגודים.

לכן, כולנו צריכים היום ללמוד להיות "טבחים" מהסוג החדש (סוג של בורא). אלה שמושכים ועובדים עם ה"חומרים" החדשים (אנרגיות קוסמיות, מחשבות מזוקקות, כלים פנימיים עוצמתיים, כישורים אסטרטגיים), מטעינים את התאים בתזונה הנכונה, מחוללים  את המוח אנרגטית מהר יותר, מזקקים מחשבות, דוחפים את רשת התודעה אל מרחבי פוטנציאל חדשים ומביאים הטענות חדשות: קרינת אלפא וביתא (אנרגיית חומר), אבל במיוחד גמא (אנטי חומר = מחשבות) שתאפשרנה לנו לטפס אל עבר הקומה ה-100.

 [1] קרינה קוסמית היא תוצאה של התפרקות רדיואקטיבית של גרעיני אטום. קרינות אלפא וביתא הינן קרינות חלקיקים וקרינות אלקטרומגנטיות (מסה). בעוד שקרינת גמא, שהיום מומטרת על הפלנטה בעוצמות גוברות, הינה קרינה אלקטרומגנטית מייננת נעדרת מסה או מטען חשמלי, אשר בתהליך פירוק רדיואקטיבי היא פולטת פוטון גמא הנושא עמו אנרגיה שהיא אנטי חומר (בידע גבוה פוטון שהוא אנטי חומר נחשב לפוטנציאל של מחשבה). 

logo בניית אתרים